Ciepły system okienny Genesis 75 od Awilux – rozwiązanie na miarę roku 2021

Zaostrzone wartości współczynników przenikania ciepła dla przegród budowlanych wejdą w życie w roku 2021. Jednakże wiodący producenci okien zaczynają już teraz wprowadzać do swojej oferty rozwiązania spełniające te rygorystyczne wymagania. Firma Awilux, wychodząc naprzeciw rosnącym oczekiwaniom, wprowadziła do swojej oferty nowy, ciepły system Aliplast Genesis 75.

Trójkomorowy system okienny Genesis 75 z oferty Awilux wyróżnia podwyższona izolacyjność termiczna – Uw od 0,90. Dzięki tym parametrom system znajdzie swoje zastosowanie w domach energooszczędnych i pasywnych.

Powrót do przyszłości

System Genesis 75
Fot. Aliplast.pl

Nowy system Genesis wyróżnia smuklejsza i delikatniejsza zabudowa – jego podstawą są kształtowniki ram o głębokości 75 mm. Kształty profili zostały zaprojektowane tak, by móc je montować razem z różnymi rodzajami okuć. Natomiast zakres szklenia systemu Genesis umożliwia zastosowanie szyb jedno- i dwukomorowych, akustycznych oraz antywłamaniowych. Dzięki swoim właściwościom system znajduje zastosowanie w obiektach budownictwa mieszkalnego, jak i użyteczności publicznej. Dostępny w ofercie Awilux system Aliplast Genesis 75 wyróżnia nowatorski wygląd i wysoka estetyka wykończenia.

Okna w systemie Aliplast Genesis 75 mogą zostać wyposażone w moskitiery oraz rolety. Ich niezwykła plastyczność sprawia, że system stworzy aranżacje pasujące do wielu domów. Szeroki wybór kolorystyki z palety RAL umożliwią dostosowanie okien do wizji każdego projektanta.

 

Dla bardzo wymagających

Fot. Materiały prasowe

Dostępny w ofercie Awilux system Genesis 75 to trójkomorowy system okienny przeznaczony do konstruowania okien o podwyższonej izolacyjności termicznej. System Genesis, spełniając rygorystyczne wymagania, które wejdą w życie w 2021 roku, już teraz idealnie sprawdzi się w domach energooszczędnych oraz pasywnych.

Przykładowa wycena:
ok. 1900 zł za okno o wymiarach 750mm x 1200mm, z okuciem RC2 oraz szybą Ug=0,5

Dodatkowe informacje o firmie Awilux:
Awilux Polska oferuje najnowocześniejsze rozwiązania okienno-drzwiowe do domów i budynków użyteczności publicznej. Firma działa na rynku od 2006 roku, opierając swoją produkcję o niemiecką technologię firmy SCHÜCO. Oznacza to solidność, rygorystyczne przestrzeganie najwyższych standardów technicznych i dokładność wykonania. Dużą wagę przywiązuje do terminowości i sprawnego realizowania zleceń, co zapewniają w pełni zautomatyzowane linie produkcyjne i wysoko wykwalifikowany zespół pracowników. Celem Awilux Polska jest promocja rozwiązań mających na celu zwiększenie bezpieczeństwa i energooszczędności oraz stosowanie systemów uwzględniających również specjalne potrzeby np.:  dzieci, osób starszych i niepełnosprawnych. Awilux Polska działa z powodzeniem w Polsce i Niemczech. Na rynku polskim firma buduje sieć salonów firmowych. Wszyscy partnerzy biorą udział w regularnym procesie szkoleń z systemów SCHÜCO  oraz nowoczesnych technik montażu. Dzięki temu Awilux dąży do tego, by pozostać ważnym i rzetelnym partnerem w realizacjach planów i inwestycji przez wiele następnych lat.