Kolekcja AROQ WOOD DESIGN od Arbiton – do szybkiej renowacji mieszkania

Wymiana podłogi wymaga nakładów czasowych, specjalistycznych preparatów oraz pomocy fachowców. Wiąże się również z bałaganem wynikającym z konieczności skuwania dotychczasowego podłoża i przygotowania nowego. Z nowymi, trwałymi podłogami winylowymi AROQ WOOD DESIGN błyskawicznie i bezproblemowo przygotujemy nową podłogę i nowy wygląd mieszkania już po kilku godzinach.

 

Nowa podłoga już po trzech godzinach!

Nowa podłoga w krótkim czasie? Z pomocą przychodzi nowe rozwiązanie marki Arbiton. Podłogi klejone z kolekcji AROQ WOOD DESIGN, wykorzystując unikalne właściwości maty MULTIPROTEC LVT FASTLAY, to szybki i bezproblemowy montaż – również na istniejącej okładzinie. Dzięki temu już po kilku godzinach możemy cieszyć się nowym wyglądem mieszkania.

Dąb Bergen z kolekcji AROQ

Fot. Arbiton

Jak mówi  Artur Tomikowski, ekspert marki Arbiton: „Do ułożenia nowej podłogi z kolekcji AROQ WOOD DESIGN nie będzie nam potrzebny ani drogi klej ani idealnie równa powierzchnia. Montaż kilku metrów kwadratowych w kuchni czy przedpokoju zajmie nam około 3 godzin. Podłogi można użytkować zaraz po ułożeniu.

Fot. Arbiton

Jak zatem ułożyć podłogę? Jak mówi ekspert marki Arbiton: „Wystarczy rozwinąć matę montażową, dociąć pod wymiar i możemy zacząć układanie podłogi. Zdejmujemy folię ochronną i przyklejamy panele, rząd po rzędzie. Najważniejsze w tym rozwiązaniu jest jednak to, że w przeciwieństwie do zwykłego kleju, możemy od razu korzystać z nowej podłogi.”

 

A co w momencie, gdy położymy nieprawidłowo panel? Jak mówi Artur Tomikowski: „Mamy 30 minut na jego odklejenie i korektę położenia.”

Co powinniśmy zrobić, gdy chcemy szybko i bezproblemowo zmienić wygląd wnętrza, a na podłodze mamy już kafle, wykładzinę PVC lub parkiet? Ekspert marki Arbiton ma na to sposób: „Podłogę AROQ możemy położyć również na istniejącej już okładzinie – oszczędzając czas na jej usuwaniu, skuwaniu i przygotowywaniu specjalnego podłoża. Dodatkowo jeżeli po pewnym czasie chcielibyśmy powrócić do poprzedniej podłogi – możemy bezproblemowo usunąć panele AROQ razem z matą montażową.”

Dąb Bologna kolekcji AROQ

Fot. Arbiton

Podłogi klejone z kolekcji AROQ WOOD DESIGN świetnie sprawdzą się zarówno w holu, jak i salonie czy kuchni. Są one bardzo wytrzymałe – o czym świadczą ich klasy użyteczności 33 i 42, wskazujące na to, że mogą być stosowane nie tylko w przestrzeniach domowych, ale także w obiektach użyteczności publicznej.

 

Nowe, trwałe, wodoodporne i wyjątkowo ciche podłogi AROQ WOOD DESIGN są bardziej odporne na obciążenia. Charakteryzują się także mniejszym oporem cieplnym. Dzięki temu efektywnie zastosujemy je na ogrzewanie podłogowe, zapewniając znaczną oszczędność ponoszonych wydatków. Kolekcję AROQ WOOD DESIGN wyróżnia 20-letnia gwarancja – bez zmartwień o ubytki, wybrzuszenia i odbarwienia w przyszłości.

AROQ WOOD DESIGN to klasyczny, ponadczasowy wygląd i struktura drewna w sześciu unikalnych odsłonach dębu i orzecha. Wybrane spośród najpiękniejszych rodzajów i odmian drewna na świecie dekory zostały przygotowane przez najlepszych europejskich designerów z A.DESIGN STUDIO.

 

Dąb Bergen – ponadczasowa klasyka

Odcień Dąb Bergen z kolekcji AROQ WOOD DESIGN marki Arbiton wyróżnia surowa szarość, która w połączeniu z naturalną strukturą drewna, może stworzyć w pomieszczeniu optyczne wrażenie dużej, otwartej przestrzeni. To dobre rozwiązanie dla zwolenników skandynawskiego hygge. Mimo chłodnej tonacji, kolor będzie podkreślał przytulny wygląd naszego wnętrza, nawiązując do jednej z najpiękniejszych, norweskich miejscowości.

 

Dąb Bologna – wyjątkowa szarość

Dekor Dąb Bologna w kolekcji AROQ WOOD DESIGN marki Arbiton jest ciekawą wariacją standardowych szarości. Nieregularna kolorystyka w połączeniu ze strukturą i cieniami naturalnego dębu będą doskonałym tłem do białych mebli i elementów z jasnego drewna. Warto zdecydować się na ten dekor marki Arbiton, gdy nasze wnętrze urządzone jest w minimalistycznym stylu i chcemy nadać mu niebanalnego charakteru.

 

Dąb Pasadena – ciepłe światło

Podłoga w delikatnych tonacjach pomoże nam odciążyć wnętrza z ciemnymi meblami i dodatkami, a kontrastowe zestawienia urozmaicą wygląd naszych pomieszczeń. Dekor w kolekcji AROQ WOOD DESIGN marki Arbiton – Dąb Pasadena zdaje się łączyć kilka odcieni drewna jednocześnie. Jasna kolorystyka tworzy delikatny melanż w tonacjach beżowych, który nada ciepła białym ścianom i stonuje ciemne elementy. Ciekawe połączenie kolorystyczne wydłuży optycznie pomieszczenie i nada mu bardziej przestronnego charakteru.

 

Dąb Wiliamsburg – drewniane piękno

Wiliamsburg to dekor z kolekcji AROQ WOOD DESIGN marki Arbiton, który nawiązuje do wyrazistości i indywidualizmu nowojorskiej dzielnicy. Jasny melanż w beżowych tonacjach optycznie doświetli wnętrze i stworzy harmonię z ciemnymi elementami w pomieszczeniu. Z tego względu najlepiej podkreśli piękno spektakularnych przestrzeni typu loft. Kolor zdaje się łączyć kilka odcieni drewna jednocześnie, jest intensywny i mocny. Warto go zastosować, by ocieplić wnętrze i nie zaburzyć industrialnej surowości.

 

Orzech Nevada – głębia koloru

Najbardziej wytworne aranżacje podkreślają ciemne podłogi. To one nadają wnętrzom więcej elegancji i szyku. Głęboki kolor z kolekcji AROQ WOOD DESIGN marki Arbiton – Orzech Nevada – w każdym domu stworzy delikatny klimat półmroku, ponieważ pochłonie dużo jasnego światła zza okna. Pomieszczenia będą sprawiały wrażenie przytulnych i nieco bardziej dystyngowanych. Warto zdecydować się na taki dekor w dużych, otwartych przestrzeniach.

 

Dąb Camden – wyrazista szarość z charakterem

Decydując się na stonowane dodatki, nierzadko poszukujemy jednego motywu, który będzie dominował we wnętrzu. Dąb Camden z kolekcji AROQ WOOD DESIGN marki Arbiton to kompilacja różnych odcieni szarości. Kontrastowe przejście od bardzo jasnego dekoru po ciemny antracyt to wyrazisty odcień, który ożywi każde pomieszczenie.

 

Unikalny system w całym domu

Podłogi Arbiton z kolekcji AROQ WOOD DESGIN to sześć unikalnych dekorów w zachwycających odcieniach dębu i orzecha, które spełniają wymagania nie tylko pod względem estetyki, ale przede wszystkim parametrów technicznych. Kolekcja AROQ WOOD DESIGN ze względu na wodoodporność, stabilność wymiarową, trwałość i możliwość zastosowania na ogrzewanie podłogowe sprawdza się we wszystkich pomieszczeniach. Najlepszy europejski design w połączeniu z wysokimi parametrami technicznymi i unikalnym sposobem montażu zagwarantuje nam już po kilku godzinach wyjątkową podłogę na lata.

 

Kolekcja AROQ WOOD DESIGN marki Arbiton

Cena: 99 zł

 

www.arbiton.com

 

Arbiton jest ekspertem w dziedzinie dekoracji i wykończenia podłogi. Od 1994 r. marka tworzy i doskonali swoje produkty w oparciu o wiedzę ekspertów i zaawansowane technologie. Arbiton oferuje szeroką gamę produktów zapewniających większą trwałość i lepszy komfort użytkowania podłogi oraz poprawę estetyki pomieszczenia. Arbiton to gwarancja wysokiej jakości produktów oraz innowacyjnego podejścia do potrzeb konsumentów. Marka jest dobrze znana z zaawansowanych technologicznie akcesoriów podłogowych, a każdy z systemów Arbiton został zaprojektowany z dbałością o najmniejszy szczegół.