NOWOŚĆ! Komfort to możliwość wyboru – nowe modele kabin prysznicowych Arta firmy Radaway

Arta to jedna z najciekawszych serii kabin prysznicowych firmy Radaway, stworzona z myślą o najnowszych trendach w projektowaniu łazienek. Nowoczesne wzornictwo, eleganckie detale i funkcjonalne rozwiązania znajdziemy także w czterech nowych odsłonach serii. Kabina przyścienna, typu walk-in oraz dwa modele do montażu narożnego – z drzwiami jedno i dwuskrzydłowymi to ukłon w stronę najbardziej wymagających użytkowników.

Arta DWD+2S Radaway

 

Cztery oblicza luksusu

 

Nowe propozycje firmy Radaway to odpowiedź na różne wyzwania aranżacyjne, z którymi muszą zmierzyć się właściciele łazienek. Arta DWD+2S to kabina przyścienna stworzona z myślą o przestronnych pomieszczeniach. Zbudowana jest z dwóch ścianek bocznych i dwuskrzydłowych, otwieranych wahadłowo drzwi gwarantujących swobodne wejście. Z kolei Arta DWD+S oraz Arta KDS II przeznaczone są do montażu narożnego i oferują różne możliwości w zakresie aranżacji strefy prysznicowej. Pierwszy model wyposażony został w dwuskrzydłowe drzwi, otwierane do wewnątrz i na zewnątrz kabiny. Szerokie, komfortowe wejście to duże udogodnienie m.in. dla osób z ograniczoną sprawnością ruchową. Z kolei w modelu KDS II jednoskrzydłowe drzwi oferują swobodę w zagospodarowaniu przestrzeni okołoprysznicowej i umiejscowienia w pobliżu kabiny innych elementów wyposażenia łazienki. Producent nie zapomniał także o zwolennikach minimalistycznych rozwiązań. Seria Arta została poszerzona także o model typu walk-in.

 

Więcej niż standard

Arta Walk-in Radaway

 

Kabiny Arta Walk-in, DWD+2S, KDS II i DWD+S posiadają wszystkie zalety serii. W standardzie wykonane zostały z 8 mm hartowanego szkła. Z kolei dzięki technologii Chrome+ profile, zawiasy i uchwyty charakteryzują się większym połyskiem. Na uwagę zasługują także innowacyjne rozwiązania w zakresie mocowania i systemu otwierania drzwi. Mechanizm unoszący i opuszczający drzwi zapobiega niszczeniu uszczelki oraz wpływa na cichą i bezawaryjną pracę. Dzięki zawiasom zlicowanym z powierzchnią szkła oraz powłoce EasyClean utrzymanie kabiny w czystości jest niezwykle łatwe. Istnieje także możliwość zamówienia kabiny z dożywotnią ochroną ShowerGuard®, która nie wymaga systematycznego odświeżania. Bardziej wymagającym użytkownikom firma Radaway oferuje program Na Miarę i personalizację kabiny poprzez naniesienie na taflę szkła dowolnego graweru – na podstawie indywidualnego motywu lub wzoru dostępnego w ofercie firmy. Opcją dodatkową jest także możliwość wyboru spośród sześciu dostępnych wariantów szkła. Wszystko po to, by nadać łazience indywidualny i nowoczesny charakter.