Akcja Wykonawca ROCKu zakończona – znamy zwycięzców!

Zakończyła się druga edycja akcji Wykonawca ROCKu. Firma ROCKWOOL ponownie zaprosiła kilkudziesięciu profesjonalistów ociepleń na wielki finał w Zielonej Górze i uroczyste wręczenie nagród. Wykonawcy przez cały rok walczyli o tytuł najlepszego wśród najlepszych, a także o 5000 zł na promocję marketingową i atrakcyjne nagrody rzeczowe.


Ogłoszenie wyników odbyło się podczas dwudniowego, pełnego atrakcji spotkania w Zielonej Górze. W wydarzeniu brało udział kilkudziesięciu najlepszych Certyfikowanych Wykonawców ROCKWOOL, ocieplających domy jednorodzinne wełną skalną. Do udziału w wydarzeniu zostali zaproszeni wszyscy wykonawcy, którzy w 2019 roku wykazali się największą wiedzą merytoryczną, zaangażowaniem oraz profesjonalizmem w zakresie ocieplania domów.


– Już po raz drugi zebraliśmy się w tak zacnym gronie, by podsumować naszą całoroczną współpracę z najlepszymi wykonawcami ociepleń w Polsce. Takie spotkania to dla nas okazja, by okazać szacunek dla profesjonalizmu i codziennej pracy wykonawców. Cenimy sobie to, że możemy z nimi osobiście porozmawiać, wymienić się doświadczeniami, dzięki czemu stajemy się wspierającymi partnerami. Staramy się wychodzić naprzeciw oczekiwaniom naszych wykonawców, bo widzimy, jak wiele dają od siebie i jak bardzo przyczyniają się do rozwoju całej branży. Finał Wykonawcy ROCKu to doskonały moment, by im za ten trud podziękować i pokazać, jak bardzo ten wysiłek doceniamy – mówił Tomasz Weber, kierownik Działu Komunikacji Marketingowej & PR w ROCKWOOL Polska.


Tegorocznym Wykonawcą ROCKu został Patryk Osicki z Mroczna, który otrzymał wsparcie marketingowe o wartości 5000 zł oraz elektronarzędzia Bosch Professional. Jak przyznaje nowowybrany Wykonawca ROCKu, walka o pierwsze miejsce trwała niemalże do ostatniej chwili.
– Zdobycie tytułu nie należało do najprostszych zadań. Konkurencja była ogromna, warunków do spełnienia było mnóstwo, ale od samego początku nastawiłem się na ciężką pracę, bo było o co walczyć. Zmotywowany szykuję się na ten rok, chociaż wiem, że będzie jeszcze trudniej niż w ubiegłym – przyznał Patryk Osicki.

Kolejne wyróżnienie powędrowało do lidera gry ROCK MASTER – aplikacji, która pozwala wykonawcom poszerzać wiedzę o termomodernizacji poprzez zabawę  – budowę wirtualnego, ekologicznego miasta. Laureatem został Rafał Helwing z Zielonej Góry, który otrzymał elektronarzędzia Bosch Professional.


– ROCK MASTER niesamowicie mnie wciągnął. Nigdy nie grałem w gry komputerowe, nigdy mi nie szło, zawsze brat mnie ogrywał (śmiech), więc sobie odpuszczałem. Ale tutaj była inna atmosfera, inne wyzwanie, inny cel. To wszystko mnie bardzo zmotywowało i wciągnęło! – powiedział Rafał Helwing.
W tym roku po raz pierwszy wręczono również nagrodę dla AMBASADORA ROCKWOOL. Otrzymał ją Janusz Matuszczyk z firmy BUD-MAT z Wałcza, który przyznał, że w porozumieniu z grupą innych Wykonawców, chciał podczas gali zaskoczyć organizatorów.
– W tym roku postanowiliśmy zaskoczyć organizatorów i przedstawicieli ROCKWOOL i w podziękowaniu za naszą współpracę wręczyć im specjalne statuetki. Podczas gali okazało się, że najbardziej zaskoczony będę jednak ja, odbierając tytuł AMBASADORA ROCKWOOL. Właściwie muszę przyznać, że wciąż jeszcze w to nie wierzę! – przyznał z zaskoczeniem Janusz Matuszczyk.


Gala nie była jedynym elementem spotkania z wykonawcami. Wzięli oni udział również w merytorycznych warsztatach z nadmuchiwania granulatu z wełny skalnej GRANROCK SUPER, które poprowadzili trenerzy z Mobilnego Centrum Szkoleniowego ROCKWOOL. Podczas szkolenia odbyła się również prezentacja odzieży roboczej Baltic BHP.
Już niebawem ruszy kolejna, 3 edycja akcji Wykonawca ROCKu. Więcej informacji na ten temat będzie można znaleźć na stronie ROCKWOOL oraz na grupie facebookowej Izolacje ROCKWOOL.

O ROCKWOOL Polska Sp. z o.o.:

Jako ROCKWOOL Polska Sp. z o.o. jesteśmy częścią Grupy ROCKWOOL. Posiadamy 2 fabryki w Polsce – 
w Cigacicach i w Małkini. Zatrudniamy ponad 1200 pracowników. W naszej ofercie znajdują się izolacje budowlane, specjalistyczne izolacje i rozwiązania techniczne oraz przemysłowe.

Jako Grupa ROCKWOOL czujemy się zobowiązani do poprawy warunków życia każdego, kto korzysta z naszych rozwiązań i produktów. Nasza wiedza i doświadczenie pozwalają nam rozwiązywać wiele z najistotniejszych dziś wyzwań w zakresie zrównoważonego budownictwa: od redukcji zużycia energii i zanieczyszczenia hałasem, przez podniesienie bezpieczeństwa pożarowego, do skutecznej walki z niedostatkiem wody oraz powodziami. Szeroka gama naszych produktów i rozwiązań odzwierciedla różnorodność potrzeb mieszkańców naszego globu, wspierając jednocześnie naszych partnerów w zmniejszaniu emisji dwutlenku węgla.

Wełna skalna to niezwykle wszechstronny materiał, stanowiący podstawę wszystkich naszych działań.
Z zespołem ponad 11 000 oddanych kolegów i koleżanek z 39 krajów jesteśmy światowym liderem w produkcji rozwiązań z wełny skalnej. Od izolacji budowlanych, akustycznych sufitów oraz zewnętrznych okładzin fasadowych, przez rozwiązania ogrodnicze i zmodyfikowane włókna używane w przemyśle, aż do izolacji dla przemysłu i energetyki oraz przemysłu morskiego i przybrzeżnego.