ATLAS DO USUWANIA ZABRUDZEŃ PO FARBACH, GRUNTACH I TYNKACH Skutecznie eliminuje zabrudzenia ze smoły, smarów, tynków, farb i gruntów

ATLAS ŚRODEK DO USUWANIA ZABRUDZEŃ PO FARBACH, GRUNTACH I TYNKACH to produkt skutecznie eliminujący zabrudzenia po farbach zewnętrznych i wewnętrznych, tynkach, emulsjach gruntujących i gruntach sczepnych z powierzchni materiałów budowlanych. Idealnie sprawdzi się wszędzie tam, gdzie sprzątanie po przeprowadzonych pracach remontowo-budowlanych jest pozornie trudne!

Czyszczenie pozostałości po farbach, tynkach czy środkach gruntujących, szczególnie po zakończeniu prac remontowych, jest zadaniem niełatwym. Szorując czy zdrapując ostrymi narzędziami niejednokrotnie uszkodzeniu ulegały powierzchnie nimi zabrudzone: stolarka okienna, parapety czy profile balkonowe po zakończonych pracach elewacyjnych. Dzięki nowemu środkowi ATLAS usuwanie zabrudzeń po farbach, gruntach czy tynkach jest łatwe i nie powoduje uszkodzenia czyszczonej powierzchni.

Szerokie zastosowanie

ATLAS DO USUWANIA ZABRUDZEŃ PO FARBACH, GRUNTACH I TYNKACH to produkt bezpieczny dla bardzo szerokiej gamy powierzchni. Może być stosowany (przed zastosowaniem właściwym zalecane jest przeprowadzenie próby) na: płytkach ceramicznych, płytkach kamiennych, powierzchniach chromowanych, powierzchniach lakierowanych, stolarce okiennej i balkonowej (drewno, aluminium i tworzywo sztuczne), a także na powierzchniach betonowych, piaskowca, dachówki cementowej i ceramicznej, jak również z kostki brukowej i parkietów lakierowanych czy paneli podłogowych.
Szeroka jest nie tylko gama powierzchni, ale także lista rodzajów zabrudzeń i powłok dyspersyjnych do których środek ATLAS jest dedykowany. Z powodzeniem może być wykorzystywany do eliminacji pozostałości z farb akrylowych, lateksowych, silikatowych, silikonowych, emulsji gruntujących, tynków akrylowych, silikatowych, silikonowych, hybrydowych, a także gruntów kontaktowych, impregnatów akrylowych i silikonowych, tłuszczy, smarów i smoły.

Łatwa aplikacja

ATLAS DO USUWANIA ZABRUDZEŃ PO FARBACH, GRUNTACH I TYNKACH rekomendowany jest do bezpośredniego użycia. W zależności od stopnia zabrudzenia może być jednak rozcieńczany wodą (max. w stosunku 1:5). Aby usunąć zabrudzenia należy rozprowadzić go na podłożu i pozostawić na 15 min. W przypadku miejsc intensywnie zabrudzonych warto przygotować tzw. kompres, czyli powierzchnię przykryć tkaniną nasączoną środkiem. Wszelkie czyszczone powierzchnie, po zakończeniu procesu czyszczenia, należy dokładnie umyć wodą.

 

Nowa linia produktów ATLAS

Środki czyszczące, impregnujące i pielęgnujące ATLAS to zestaw 15 produktów zarówno dla fachowców, jak i do stosowania w warunkach gospodarstw domowych. Dzięki wyjątkowym właściwościom są bezkonkurencyjne i znajdują zastosowanie tam, gdzie potrzebne jest uzyskanie wyjątkowego efektu bez obaw o uszkodzenie powierzchni. Więcej informacji na temat ATLAS DO USUWANIA ZABRUDZEŃ PO FARBACH, GRUNTACH I TYNKACH oraz innych nowych produktów znaleźć można na www.atlas.com.pl.

ATLAS DO USUWANIA ZABRUDZEŃ PO FARBACH, GRUNTACH I TYNKACH dostępny jest w opakowaniach o pojemności 1l.
Cena cennik ATLAS: 25 zł/ opakowanie