ATLAS EFEKT MOKREGO KAMIENIA – Intensywna barwa okładzin i długotrwała ochrona przed zabrudzeniami

ATLAS EFEKT MOKREGO KAMIENIA to specjalna kompozycja silanów i siloksanów. Rekomendowany jest do impregnacji powierzchni kamiennych w celu wzmocnienia ich barwy – przywraca kolor lub go intensyfikuje nie nadając im przy tym połysku.

Piaskowiec, marmur, trawertyn, kostka brukowa, beton i lastryko to powierzchnie, które dzięki zastosowaniu ATLAS EFEKT MOKREGO KAMIENIA zyskać mogą nowy wygląd. Produkt ten nadaje bowiem powierzchniom kamiennym nowego wyglądu – przywraca i wzmacnia kolor, ale nie nadaje im połysku i nie powoduje efektu śliskiej powierzchni. Jednocześnie chroni i zabezpiecza powierzchnie przed kurzem, brudem i śladami po wodzie.

Łatwa aplikacja

ATLAS EFEKT MOKREGO KAMIENIA produkowany jest jako środek do bezpośredniego użycia. Łączenie go z innymi środkami, rozcieńczanie czy zagęszczanie z uwagi na wyjątkowe właściwości nie jest dozwolone i konieczne. Do aplikacji na podłoże niezbędny jest pędzel lub wałek, którym preparat zostanie naniesiony. Warto pamiętać, aby niewykorzystanego preparatu nie przelewać ponownie do oryginalnego opakowania – produkt ten swoje właściwości uwalnia pod wpływem wilgoci konieczne jest przechowywanie w fabrycznych, metalowych pojemnikach o poj. 0,25l.

Nowa linia produktów ATLAS

Środki czyszczące, impregnujące i pielęgnujące ATLAS to zestaw 15 produktów zarówno dla fachowców, jak i do stosowania w warunkach gospodarstw domowych. Dzięki wyjątkowym właściwościom są bezkonkurencyjne i znajdują zastosowanie tam, gdzie potrzebne jest uzyskanie wyjątkowego efektu bez obaw o uszkodzenie powierzchni. Więcej informacji na temat ATLAS EFEKT MOKREGO KAMIENIA oraz innych nowych produktów znaleźć można na www.atlas.com.pl.