Bambusowe deski tarasowe Dasso CTECH

JAF Polska wprowadza absolutną nowość — bambusowe deski tarasowe Dasso. Bambus kojarzy się z egzotycznymi krajobrazami, a wykonane na jego bazie deski mają egzotyczne zalety. Mówimy o gęstości i twardości przewyższającej bangkirai i ipe.

  Deski tarasowe Dasso CTECH zostały zaimpregnowane przy pomocy ceramicznej nano-technologii. Cząsteczki CeramiX® to taka sama powłoka, co na lśniących i pancernych kulach do kręgli. Tworzy skuteczną barierę przed bakteriami, grzybami i innymi zewnętrznymi czynnikami, które trawią z czasem tradycyjne drewno. Dzięki temu koniakowy kolor lepiej znosi próbę czasu i wyróżnia się od innych desek bambusowych w sprzedaży.

Dasso CTECH to również ekologiczna rewolucja, na plus oczywiście. Drewno to surowiec odnawialny, jednak potrzebuje 50-80 lat, zanim będziemy mogli z niego skorzystać bez szkody dla środowiska. Trawa bambusowa może być ścięta już po 5 latach!

JAF Polska jest oficjalnym przedstawicielem firmy Dasso na terenie kraju.

Cena: 399 zł/m2

www.jaf-polska.pl


JAF działa na rynku od ponad siedmiu dekad i posiada swoje oddziały w wielu lokalizacjach na terenie prawie dwudziestu krajów. Działalność w Polsce rozpoczęliśmy w 2008 roku. Jesteśmy dystrybutorem hurtowym drewna i innych materiałów, a ponad 75-letnia tradycja Grupy JAF w sprzedaży drewna, rozwinięta sieć placówek i ogromna różnorodność produktów, stawia nas na pozycji jednego z liderów tej branży.