Beckers z nową kampanią telewizyjną

Rozpoczęła się kampania marki Beckers prezentująca ściany naszych domów jako piękne tło dla codziennego życia. Od 1 czerwca br. 30-sekundowe spoty reklamowe będą emitowane w największych ogólnopolskich stacjach telewizyjnych oraz na wybranych kanałach tematycznych.

– Naszym spotem, opartym na różnorodnych życiowych sytuacjach, chcemy przekazać, że produkty Beckers to nie tylko piękne rozwiązania kolorystyczne i estetyczne, ale także różnorodne funkcjonalności, dzięki którym ściana nie musi stanowić ograniczenia dla codziennych zajęć domowników czy realizacji ich pasji. Poprzez swoje właściwości farby Beckers czynią bowiem pomalowane powierzchnie trwałym i efektownym tłem dla naszych codziennych, domowych aktywności – mówi Aneta Stopa, kierownik marketingu marki Beckers.

Kampania pod hasłem „Wybierz kolor i znajdź nowe tło, dla wszystkiego co kochasz” prowadzona będzie także równolegle w kanałach digital, mediach społecznościowych, a także wpierana  działaniami PR.

Za przygotowanie kreacji reklamowej odpowiada agencja Wiernik Pro, zaś zakup mediów koordynuje dom mediowy Arena Media.

Beckers to wysokiej jakości farby do różnego rodzaju powierzchni, które wyróżnia piękno kolorów, siła krycia i trwałość. Flagowe linie produktów do ścian i sufitów to Beckers Designer Collection oraz Beckers Designer Colour. W portfolio marki znajduje się także farba dedykowana do pomieszczeń szczególnie narażonych na zabrudzenia i wilgoć, jak kuchnie, łazienki, korytarze czy pomieszczenia gospodarcze – Beckers Designer Kitchen & Bathroom oraz emaila do malowania drewna i metalu – Beckers Designer Universal. Produkty maki Beckers posiadają liczne atesty i certyfikaty potwierdzające ich jakość i bezpieczeństwo. Można nimi malować także pokoje dla osób ze skłonnościami do alergii, a nawet zabawki. Więcej na stronie: https://beckers.pl/produkty

***

Marka Beckers powstała w 1865 roku w Szwecji, obecnie jest częścią Grupy Tikkurila. Farby Beckers dostępne są w Skandynawii, a także w krajach Europy Wschodniej, na polskim rynku marka obecna jest od 1993 roku.

Beckers oferuje wysokiej jakości farby lateksowe i antyalergiczne do ścian i sufitów, a także wyroby przeznaczone do dekoracji i ochrony drewna, metalu i fasad. Produkty Beckers charakteryzują wysokie parametry techniczne i użytkowe. Są one przeznaczone zarówno do prostych, jak i zaawansowanych prac malarskich. Flagową linią marki jest rodzina wodorozcieńczalnych farb Designer, dostępnych w gotowych kolorach oraz w wersji mieszalnikowej. Stworzone na bazie ekologicznych receptur farby Beckers łączą bezpieczeństwo stosowania i dbałość o środowisko z najwyższą jakością. Posiadają rekomendację Polskiego Towarzystwa Alergologicznego.

Więcej informacji na temat produktów znaleźć można pod adresem www.beckers.pl.