Bostik AQUASTOPP – błyskawiczne i trwałe rozwiązanie problemu wilgoci napierającej!

Bostik znany jest z produkcji wysokiej jakości preparatów chemii budowalnej, a szczególne miejsce w porfolio produktowym zajmują skuteczne rozwiązania hydroziolacyjne, w tym preparaty do walki z wilgocią już istniejącą. Typowym przykładem takiego problemu jest napierająca woda, której nie można usunąć mechanicznie. W wyniku jej działania dochodzi do trwałego zawilgocenia ścian i murów, co ma negatywny wpływ na trwałość konstrukcji, a także sprzyja rozwojowi grzybów i pleśni.

Jeżeli szukacie sposobu na SKUTECZNE rozwiązanie problemu wilgoci napierającej, to rekomendujemy szybki i efektywny system Bostik AQUASTOPP. Mówiąc krótko, jest to reaktywna bariera przeciw wilgoci, która trwale wiąże wodę napierającą, chroniąc konstrukcję budynku, w tym tynki i farby, przed jej destrukcyjnym działaniem. Bariera ochronna działa natychmiastowo, zatrzymując przecieki i powstrzymując wodę, zapewnia trwałą ochronę budynku przed zniszczeniem. Co istotne, aplikacja preparatów do hydroizolacji wchodzących w skład systemu AQUASTOPP jest prosta i szybka, nie wymaga specjalistycznych narzędzi. Produkty mogą być stosowane wewnątrz i na zewnątrz budynków, a ponadto są bezpieczne dla ludzi i środowiska – nie zawierają szkodliwych substancji. To ich kolejna zaleta.

W razie awarii i nieszczelności kluczowe jest natychmiastowe działanie, dzięki temu zminimalizujecie szkody, a system Bostik AQUASTOPP błyskawiczne blokuje wyciek wody w ścianach i posadzkach, umożliwiając szybką naprawę instalacji lub kontynuację prac budowlanych.

System Bostik AQUASTOPP zawiera 3 rewelacyjne produkty:

  • BLOCK C901 TERRA SPECIAL: Szlam cementowy z dodatkami nieorganicznymi chroni przed szkodliwym wpływem wody, niezależnie od jej rodzaju (nienapierająca lub pod ciśnieniem).
  • BLOCK C902 TERRA XPRESS: Inteligentna zaprawa cementowa z aktywacją katalityczną. Preparat tworzy wiązanie po kontakcie z wodą. Szybko formuje trwałe i wodoszczelne połączenie, które jest odporne na mróz, sól drogową i warunki atmosferyczne.
  • BLOCK C903 TERRA LIQUID: Łatwy w aplikacji roztwór oparty na zmodyfikowanym krzemianie. Ten produkt wyróżnia się przyjaznością dla środowiska, ponieważ nie zawiera rozpuszczalników.

Bostik AQUASTOPP to najlepszy wybór dla wszystkich, którzy szukają skutecznego i trwałego sposobu na pozbycie się problemu wilgoci napierającej. Z Bostik AQUASTOPP możecie cieszyć się suchym i bezpiecznym domem!

Więcej informacji na temat Bostik AQUASTOPP  znajdziecie naszej na stronie internetowej:

https://www.bostik.com/poland/pl/blog/post/construction/emea/poland/hydroizolacja-od-wewnatrz/

————————————————————————————————————————

https://www.bostik.com/poland/pl/

https://diy.bostik.com/pl-PL

www.facebook.com/bostikpolska

Bostik jest wiodącym, globalnym producentem chemii budowlanej, specjalizującym się w opracowywaniu i wytwarzaniu innowacyjnych rozwiązań do klejenia i uszczelniania. Firma zatrudnia obecnie ponad 6000 osób w 49 krajach na 5 kontynentach. Dostarcza zróżnicowane produkty zarówno dla klientów indywidualnych, jak i odbiorców biznesowych z branż m.in. budowlanej i przemysłowej. Od momentu powstania w 1889 roku, firma opatentowała ponad 9000 technologii. Obecnie kontynuuje rozwój jako część Grupy Arkema – światowego lidera w dziedzinie chemii specjalistycznej i materiałów o wysokiej wydajności.