Bostik laureatem nagrody Diamenty FORBES 2023!

Bostik od ponad 100 lat na nowo określa standardy w zakresie innowacyjności produktów chemii budowlanej. Firma jest światowym potentatem w produkcji nowoczesnych preparatów klejących i uszczelniających oraz rozwiązań do podłóg. Od początku swojego istnienia Bostik wprowadził na rynek imponującą liczbę ponad 9 000 tysięcy technologii, które są wykorzystywane w wielu dziedzinach gospodarki i przemysłu. Znana milionom użytkowników masa klejąca Blu Tack, popularny klej montażowo-budowlany Bostik Mamut Glue czy specjalistyczne kleje używane w lotnictwie, to tylko niektóre z powszechnie stosowanych produktów tej marki. Historia firmy to doskonały przykład przemyślanego podejścia do biznesu, co sprawia, że Bostik od lat jest globalnym liderem przemysłu.

Wszystkie działania związane z rozwojem firmy prowadzone są z niezwykłą starannością i rozwagą, począwszy od przygotowania katalogu produktów, poprzez rozwój kompetencji pracowniczych, aż po budowę relacji z klientami. Bostik od zawsze dążył do doskonałości, jednocześnie zachowując elastyczne podejście do oczekiwań klientów. Reagowanie na bieżące potrzeby rynku, a także przewidywanie nadchodzących trendów konsumenckich wpisane są w strategię rozwoju firmy. Tym bardziej jest nam niezwykle miło podzielić się z Wami informacją o zdobyciu kolejnego trofeum – Diamentów Forbesa!

Bostik jest laureatem nagrody Budowlanej Marki Roku 2019, a także trzech nagród Kreatora Budownictwa Roku 2021. W roku 2023 firma została po raz czwarty nagrodzona Diamentami Forbesa. W planach na ten rok jest realizacja wielu ambitnych założeń, takich jak rozbudowa katalogu produktów, a także wprowadzenie kolejnych rozwiązań cyfrowych. Zachęcamy do odwiedzania naszych stron www i profili w mediach społecznościowych, gdzie znajdziecie informacje na temat wszystkich nowości w ofercie Bostik. Bądźmy w kontakcie!

www.bostik.pl

www.facebook.com/bostikpolska

Bostik jest wiodącym, globalnym producentem chemii budowlanej, specjalizującym się w opracowywaniu i wytwarzaniu innowacyjnych rozwiązań do klejenia i uszczelniania. Firma zatrudnia obecnie ponad 6000 osób w 49 krajach na 5 kontynentach. Dostarcza zróżnicowane produkty zarówno dla klientów indywidualnych, jak i odbiorców biznesowych z branż m.in. budowlanej i przemysłowej. Od momentu powstania w 1889 roku, firma opatentowała ponad 9000 technologii. Obecnie kontynuuje rozwój jako część Grupy Arkema – światowego lidera w dziedzinie chemii specjalistycznej i materiałów o wysokiej wydajności.