BRICOMARCHÉ OTWIERA DWA SKLEPY – W MIĘDZYRZECU PODLASKIM I RUDZIE ŚLĄSKIEJ

Bricomarché, znana i doceniana przez Polaków sieć supermarketów typu „dom i ogród”, konsekwentnie realizuje strategię rozwoju na polskim rynku i 28 lutego br. (środa) otwiera dwie nowe placówki z atrakcyjną ofertą produktów do domu i ogrodu dla lokalnych mieszkańców. Jedna mieści jest w województwie lubelskim, w Międzyrzecu Podlaskim, druga – w województwie śląskim, w Rudzie Śląskiej – Halembie.

Nowe placówki Bricomarché z 25 tys. referencji i szerokim wachlarzem usług

Nowo otwarte Bricomarché w Międzyrzecu Podlaskim jest pierwszym punktem sieci w tej miejscowości, mieści się przy ul. Jelnickiej 2B i posiada prawie 2400 mkw. powierzchni handlowej oraz 1100 mkw. ogrodu zewnętrznego z wiatą budowlaną. Sklep prowadzi małżeństwo lokalnych przedsiębiorców, od lat związanych z Grupą Muszkieterów, Dorota i Jarosław Włodkowscy, a łącznie pracuje w nim niemal 30-osobowa kadra, służąca pomocą klientom dokonującym wyboru spośród szerokiego wachlarza oferowanych produktów. Do dyspozycji kupujących jest szeroka oferta produktowa z kategorii takich jak: ogród, artykuły do majsterkowania, materiały budowlane oraz artykuły dekoracyjne, 3 kasy tradycyjne i 73 przysklepowe miejsca parkingowe dla zmotoryzowanych mieszkańców.

– Jesteśmy z żoną niezwykle szczęśliwi, że wspólnie z Grupą Muszkieterów otworzyliśmy kolejną, drugą już placówkę pod szyldem Bricomarché, tym razem w Międzyrzecu Podlaskim. Jako właściciele analogicznego supermarketu typu „dom i ogród” w pobliskim Radzyniu Podlaskim wiemy, czego oczekują od nas lokalni mieszkańcy i jednocześnie klienci. Mamy też kompleksowe, stałe wsparcie od dużego, rozpoznawalnego brandu, co – nie ukrywam – daje nam większy kredyt zaufania na start ze strony klientów. Nie zmienia to faktu, że nieustannie musimy starać się o jak najszerszą ofertę jakościowych produktów w możliwie jak najniższych cenach, ponieważ konkurencja na rynku DIY jest duża – mówi Jarosław Włodkowski, właściciel sklepu Bricomarché w Międzyrzecu Podlaskim.

Druga, nowo otwarta placówka  Bricomarché mieści się w Rudzie Śląskiej przy ul. Kłodnickiej 56F. Analogicznie do nowego punktu w Międzyrzecu Podlaskim, jest także pierwszą placówką sieci w tej miejscowości, a dodatkowo pierwszym punktem, który poprowadzą nowi przedsiębiorcy Grupy Muszkieterów, Angelika Baj oraz Artur Halapacz. Powierzchnia sklepu wynosi 1700 mkw., a ogród zewnętrzny to dodatkowe 1500 mkw. Do dyspozycji klientów są: 3 kasy tradycyjne, 168 przysklepowych miejsc parkingowych, a co najważniejsze 20-osobowa załoga placówki, chętnie służąca doświadczeniem i rekomendacjami w przypadku dylematów zakupowych.

– O założeniu własnego biznesu myślałam już od bardzo dawna. Dzięki zaufanemu partnerowi, jakim jest Bricomarché, moje marzenie mogło się spełnić. Działając pod znanym i docenianym przez Polaków szyldem, otrzymuję kompleksowe wsparcie w zakresie logistyki, marketingu, IT, zakupów czy pakietu szkoleń. Tym samym prowadzenie biznesu jest bardziej komfortowe niż w przypadku działania w pojedynkę – mówi Angelika Baj, właścicielka sklepu Bricomarché w Rudzie Śląskiej – Halembie.

Elementem łączącym obie placówki jest nie tylko dostępność szerokiego asortymentu do domu i ogrodu w atrakcyjnych cenach (w obu przypadkach ok. 25 tys. referencji), ale także dodatkowych usług takich jak: transport zakupionych artykułów pod wskazany adres, cięcie materiałów drewnianych i drewnopochodnych czy wycinanie otworów w zlewozmywakach. Zarówno w jednym, jak i drugim sklepie klienci mają również możliwość osobistego odbioru produktów zamówionych drogą internetową.

Wyjątkowe okazje w nowych placówkach

Do nowo otwartych sklepów Bricomarché warto wybrać się już w pierwsze dni od oficjalnego startu ze względu na liczne, oferowane przez sieć okazje i promocje. Na otwarcie w Międzyrzecu Podlaskim zaplanowane są konkursy dla klientów z wartościowymi nagrodami rzeczowymi takimi jak: odkurzacze, sprzęt elektryczny czy elektronarzędzia. W placówce w Rudzie Śląskiej, przy zakupach za minimum 200 złotych można otrzymać dodatkowy bon podarunkowy o wartości 20 złotych. Odbywają się też tzw. licytacje od złotówki czy konkurs z hasłem na najwyższy zakup otwarcia. Wygrać można między innymi: telewizor, deskę żyroskopową, zestawy narzędzi, głośniki bezprzewodowe oraz wiele innych praktycznych artykułów.

Praktyczne informacje na temat sklepu Bricomarché w Międzyrzecu Podlaskim:

  • Data otwarcia: 28 lutego 2024 r. (środa)
  • Adres sklepu: ul. Jelnicka 2B, 21-560 Miedzyrzec Podlaski
  • Godziny otwarcia: od poniedziałku do soboty w godz. 8:00–20:00; w niedziele handlowe w godz. 10:00–18:00
  • Akceptowane formy płatności: gotówka, karta płatnicza, płatność ratalna, bony, karty Sodexo

Praktyczne informacje na temat sklepu Bricomarché w Rudzie Śląskiej – Halembie:

  • Data otwarcia: 28 lutego 2024 r. (środa)
  • Adres sklepu: ul. Kłodnicka 56F, 41-706 Ruda Śląska – Halemba
  • Godziny otwarcia: od poniedziałku do soboty w godz. 8:00–20:00; w niedziele handlowe w godz. 10:00–18:00
  • Akceptowane formy płatności: gotówka, karta płatnicza, płatność ratalna, bony, karty Sodexo

Informacje o Grupie Muszkieterów w Polsce

Grupa Muszkieterów jest zrzeszeniem blisko 500 niezależnych polskich przedsiębiorców zarządzających supermarketami spożywczymi Intermarché oraz supermarketami typu „dom i ogród” Bricomarché. W 2022 r. obroty Grupy Muszkieterów wyniosły 9,8 mld złotych. Wyznaczaniem kierunków strategicznych obu sieci zajmuje się spółka ITM Polska. Grupa Muszkieterów jest regularnie nagradzana w licznych konkursach i rankingach, m.in. w rankingu najlepszych polskich pracodawców tygodnika „Wprost” (28. miejsce w 2023 r.), na Liście 2000 dziennika „Rzeczpospolita”, czyli w zestawieniu największych firm w Polsce (47. pozycja wg. danych za 2021 r.), w rankingu „1000 największych firm w Polsce” „Gazety Finansowej” (47. miejsce w 2020 r.), w zestawieniu Najwięksi money.pl (48. pozycja w 2021 r.), w ramach nagród TOP Franczyzobiorca 2022 czy w rankingu „30 najpopularniejszych franczyz” magazynu „Franczyza & Biznes” (16. miejsce w 2021 r.). Muszkieterowie są obecni w 4 krajach Europy: Polsce, Francji, Belgii i Portugalii.

Więcej informacji o Grupie Muszkieterów, Intermarché oraz Bricomarché w Polsce znajduje się na stronach: www.muszkieterowie.pl, www.intermarche.pl i www.bricomarche.pl.