BUDMA 2024- NAJWIĘKSZY SALON STOLARKI W POLSCE

Dołącz do nas na targach BUDMA 2024 i zostań wystawcą największego salonu stolarki otworowej w Polsce! Razem stworzymy niezapomnianą wystawę, która przyciągnie tysiące profesjonalistów. Hasło kolejnej edycji: “Zielona Przyszłość Budownictwa” podkreśla wyjątkowy charakter targów Budma 2024. Jednym z kluczowych tematów przewodnich będzie termomodernizacja. To doskonała okazja dla producentów okien i drzwi, aby wziąć udział i zaprezentować swoje innowacyjne produkty oraz rozwiązania związane z poprawą efektywności energetycznej i izolacji termicznej.

Zgłoś swój udział do 28 września i otrzymaj najkorzystniejsze warunki!

Znajdź się wśród liderów!

Zaprezentuj swoje najlepsze i  innowacyjne rozwiązania oraz technologie energooszczędne, przyjazne dla środowiska. Zainspiruj kluczowych decydentów, architektów, inwestorów i specjalistów, którzy są zainteresowani tworzeniem zielonej przyszłości budownictwa.

Zapewniamy Ci dogodne warunki udziału, wsparcie w promocji oraz niezapomniane doświadczenie targowe. Dołącz do nas i pokaż, jak Twoja firma przyczynia się do tworzenia efektywnych energetycznie i zrównoważonych rozwiązań.

 

BĄDŹ W CENTRUM WYDARZEŃ

MONTERIADA

Pokazy na żywo, podczas których zainteresowani mogą przekonać się jak, krok po kroku, z użyciem najlepszych systemów, montowane są m.in. okna, drzwi zewnętrzne i wewnętrzne oraz brama garażowa. Wydarzenie od lat przyciąga setki profesjonalistów – zarówno fachowych monterów, sprzedawców, dystrybutorów stolarki budowlanej, uczniów szkół branżowych, jak i inwestorów indywidualnych, którzy chcą dowiedzieć się więcej o zasadach prawidłowego montażu stolarki otworowej, jednocześnie szukając inspiracji do swoich projektów.

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ

INTERNATIONAL MEETING ZONE

Otwórz się na nowe rynki. Dedykowana strefa spotkań B2B z wykorzystaniem technologii AI zapewni możliwość nawiązania międzynarodowych kontaktów biznesowych. Uczestnikami są grupy kupców z zagranicy zaproszeni w ramach programu Hosted Buyers oraz wystawcy i kluczowi odwiedzających z Polski. W ciągu 7 edycji w programie udział wzięło ponad 3300 osób z 59 krajów świata. Strefa stwarza idealną możliwość pozyskania potencjalnych partnerów biznesowych, ale także nabycia kompleksowej i istotnej wiedzy, jak kierować rozwojem firmy na arenie międzynarodowej. Budowanie sieci kontaktów będzie jeszcze łatwiejsze dzięki dedykowanej aplikacji mobilnej, podpowiadająca możliwe kontakty oraz tworzącej kalendarz i mapę spotkań.

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ