Dach Forum po raz trzeci! Tysiące dekarzy, blacharzy, cieśli i ponad setka wystawców na największym w kraju spotkaniu branży pokryć dachowych

Targi Dach Forum to dla wielu przedstawicieli branży dachowej najważniejsze wydarzenie w roku kalendarzowym, podczas którego mają niepowtarzalną okazję do wymiany doświadczeń i zapoznania się z najnowszymi trendami. Ważnym elementem odbywającego się 12-13 stycznia 2024 roku w Targach Kielce spotkania jest możliwość rozmowy z ekspertami i mistrzami fachu. Udział w Dach Forum jest kluczowy dla każdego, kto chce rozwijać swoje zawodowe kompetencje i być na bieżąco z technologicznymi rozwiązaniami prezentowanymi przez wystawców.

Dach Forum idzie na rekord!

– Na długiej liście wystawców, która aktualnie liczy ponad setkę firm odnaleźć można m.in. takie firmy jak: Blachotrapez, Corotop, Budmat, Blachy Pruszyński, Velux, Fakro, Ruukki, BMI, Lift Polska – wymienia Monika Szydłowska, managerka targów Dach Forum, dodając – Najbliższa, trzecia edycja targów będzie jeszcze bardziej imponująca, niż poprzednie, a przestrzeń wystawiennicza zwiększy się z trzech do pięciu hal. To sprawia, że na odwiedzających czekać będzie jeszcze więcej nowoczesnego sprzętu i rozwiązań technologicznych wykorzystywanych w pracy na dachach – zapowiada Monika Szydłowska. Impreza w rok od debiutu urosła ponad dwukrotnie i stała się najważniejszym wydarzeniem branży w kraju, przyciągającym tysiące zwiedzających. – Zawsze marzyło mi się, aby dekarze, blacharze i cieśle mieli swoje święto. Cieszę się, że dzięki zaangażowaniu i współpracy Targów Kielce, Akademii Ciesielstwa, którą reprezentuję i Sponsorów udało się właśnie w Kielcach takie prawdziwe święto braci dachowej stworzyć – mówi Michał Sadko, współorganizator targów Dach Forum.

Omiń kolejki i kup bilet online w promocyjnej cenie

Wchodząc już dziś na stronę www.dachforum.pl możesz kupić bilet na styczniowe wydarzenie w niższej cenie. – Wejściówki dostępne będą oczywiście na miejscu w dniach wydarzenia, ale warto skorzystać z opcji zakupu online, w której bilety są tańsze i unikamy stania w kolejkach do kasy – zachęca do skorzystania z promocji managerka targów Dach Forum Monika Szydłowska.

Konkursy Mistrz Dekarstwa oraz Dach Masters z atrakcyjnymi nagrodami

Pierwszego dnia targów do rywalizacji przystąpią dekarze biorący udział w konkursie Mistrz Dekarstwa, organizowanym przez Sponsora Strategicznego – firmę Blachotrapez. Po raz pierwszy w historii, finałowa rozgrywka odbędzie się właśnie podczas targów Dach Forum, a zwycięzca odjedzie praktycznym i funkcjonalnym Pick-upem ISUZU D-Max. Nowością będzie także wyłonienie szesnastu Wojewódzkich Mistrzów Dekarstwa, do których trafią nagrody o łącznej wartości 160 tysięcy zł! Drugiego dnia swoje umiejętności zaprezentują z kolei cieśle, którzy rywalizować będą w ramach konkursu Dach Masters. – Nowością w tegorocznych zmaganiach będą duety. Praca w zespole otwiera wiele możliwości i pozwala zaprezentować ciekawe konstrukcje i rozwiązania – zachęca do udziału przewodniczący Komisji Konkursowej Michał Sadko z Akademii Ciesielstwa, współorganizatora wydarzenia. W puli nagród każdej kategorii czekają produkty o łącznej wartości ok. 100 tysięcy złotych ufundowane przez firmy Budmat, Corotop, Mafell.

Przyszłość branży pod szyldem Dach Forum

Targi Kielce na przestrzeni zaledwie tzrech lat stały się obowiązkowym punktem na dachowej mapie Polski. To tutaj, podczas Targów Dach Forum, profesjonaliści z całego kraju kształtują najnowsze trendy, dzielą się wiedzą i doświadczeniami, które przekładają się na rozwój całego sektora. Nie przegap okazji, by być częścią tej zmiany – dołącz do wydarzenia i wyznaczaj przyszłość branży dachowej.

III Kongres i Targi Dekarzy, Blacharzy, Cieśli DACH FORUM odbędzie się 12-13 stycznia 2024 roku w Targach Kielce. Kobiety i dzieci na podstawie legitymacji wchodzą bezpłatnie. Specjalnie dla nich Sponsor Złoty wydarzenia, Grupa Pruszyński, przygotuje Strefę Zabawy i Relaksu. Więcej informacji, wejściówki oraz rejestracja dostępne na stronie www.dachforum.pl