Dachówki betonowe Braas – które 3 modele najchętniej wybierają klienci?

Dachówki betonowe od lat cieszą się ogromną popularnością wśród inwestorów. Nie bez powodu mówi się o nich, że są twarde jak kamień – na to określenie wpływa przede wszystkim ich wyjątkowa trwałość, odporność i pozostałe, świetne właściwości techniczne. Produkt ten gwarantuje wieloletnie bezpieczeństwo i komfort korzystania z pokryć dachowych. Właśnie dlatego dachówki betonowe są jednymi z najchętniej wybieranych wśród klientów Braas – eksperta w ich produkcji. Firma od lat gwarantuje najlepsze właściwości betonowych pokryć dachowych. Które 3 modele to absolutny top sprzedażowy wśród dachówek betonowych?

Dachówki betonowe to przede wszystkim wytrzymałość

Dachówki betonowe wybierane są przez wszystkich tych, dla których najważniejszymi cechami dachu są  bezpieczeństwo, wytrzymałość, wysoka jakość produktu oraz aspekt ekonomiczny. Niższa od dachówek ceramicznych cena wynika między innymi z mniejszego zużycia energii potrzebnej do ich produkcji. Nie wpływa to jednak na kwestie techniczne i wytrzymałościowe tworzonych dachówek. Dzięki zaawansowanym technologiom produkcji oraz szczegółowym badaniom laboratoryjnym powstaje zaawansowany produkt o najlepszych właściwościach. Tak tworzone dachówki betonowe mogą przetrwać na dachach nawet kilkadziesiąt lat. Spoczywają one pewnie na pokryciach, nie zważając na niszczące działanie słońca, deszczu, wiatru, czy mrozu. Są również odporne na uszkodzenia mechaniczne i wysokie temperatury, łatwe w układaniu, mrozo- i ognioodporne oraz zapewniają dobrą izolacją akustyczną. Poza wszystkimi, świetnymi parametrami technicznymi, dachówki betonowe zachwycają też klientów swym estetycznym kształtem i wyglądem oraz zróżnicowaną kolorystyką. Wśród znanych i lubianych modeli dachówek, warto wyróżnić te, na które klienci decydują się zdecydowanie najczęściej. Oto 3 bestsellery Braas wśród dachówek betonowych!

Teviva Cisar – zachwycająca nowoczesność

Model ten produkowany jest w innowacyjnej, opatentowanej przez Braas technologii Cisar. Polega ona na zastosowaniu trzech warstw – nośnej, wygładzającej i uszlachetniającej. Model Teviva ma prosty, bardzo nowoczesny kształt i czystą linię. Dzięki temu idealnie pasuje ona do współczesnej architektury i do nowoczesnego stylu budynków. Jeszcze mocniej zostaje on podkreślony dzięki modnej kolorystyce dachówki, obejmującej całą gamę szarości – od jasnego, szarego kryształu i delikatnego łupkowego, przez wyraźny grafit aż do zdecydowanej czerni. Zarówno uniwersalny kształt, jak i ciekawa kolorystyka umożliwiają zastosowanie dachówki Teviva zarówno na nowoczesnych budynkach, jak i na tych remontowanych i wracających stylistyką do prostych, klasycznych połaci. Ten model dachówki jest stosunkowo niewielki, co odpowiada jej małemu ciężarowi. Dzięki temu układanie dachówki Teviva jest łatwe, a efekt naprawdę świetny!

Bałtycka Cisar – asymetryczna klasyka

Bałtycka to kolejna dachówka wyprodukowana w technologii Cisar. Ta trójwarstwowa powierzchnia zapewnia najważniejsze cechy doskonałej dachówki: wytrzymałość, gładkość powierzchni i estetykę. Ciekawa, asymetryczna fala Bałtyckiej sprawia, że dach nabiera wdzięku, ale jednocześnie ponadczasowego stylu. Całość tworzy wyjątkowy i bardzo charakterystyczny dla naszego kraju wygląd dachów. W połączeniu ze zróżnicowanymi kolorami tego modelu (brązowym, ceglanym, kasztanowym i grafitowym) domy nabierają jeszcze bardziej wyrazistego klimatu i stylu.

Celtycka Lumino – ponadczasowa harmonia

Celtycka Lumino to dachówka o znanym i cenionym kształcie regularnej fali. Zachwyca klientów już od wielu lat i przez cały czas jest jedną z najpopularniejszych i najczęściej wybieranych modeli. Wynika to przede wszystkim z ponadczasowego designu Celtyckiej – symetryczny profil tworzy harmonijny obraz pokrycia. Każdy dach, na którym została położona właśnie ta dachówka cechuje się wysoką estetyką i pięknym, klasycznym wyglądem. Poza świetnym wyglądem, o jakość dba dodatkowo powłoka Lumino. Została ona stworzona na bazie komponentów polimerowo-akrylowych, które nadają dachówce jeszcze większy połysk oraz bardziej intensywny i trwały kolor.

Teviva Cisar, Bałtycka Cisar i Celtycka Lumino to odpowiedź marki Braas na poszukiwania piękna i jakości. Ta pierwsza cecha gwarantuje wyjątkowy wygląd i styl budynków, a druga – zapewnia, że klienci będą mogli cieszyć się nim przez kolejne dziesiątki lat. Dachówki betonowe gwarantują również trwałość i wytrzymałość pokrycia, a to – bezpieczeństwo i komfort funkcjonowania w swoim domu.

Jeszcze więcej praktycznych i ciekawych informacji o tych i innych modelach można znaleźć w ebooku 11 powodów dla których warto wybrać dachówkę betonową. Ebook jest dostępny do pobrania TUTAJ

***

BMI Polska to wiodący producent kompleksowych, innowacyjnych systemów dachowych i systemów hydroizolacji. W Polsce, firma łączy jedne z największych i najbardziej zaufanych marek w branży: Braas (dachy skośne) i Icopal (dachy płaskie). BMI Polska należy do międzynarodowej Grupy BMI, która aktywnie działa w Europie, Azji i Afryce. W Polsce, BMI ma swoje biura i zakłady m.in. w Zduńskiej Woli i Opolu. BMI Polska dostarcza innowacyjne systemy hydroizolacji oraz wiele rodzajów pokryć dachowych, m.in.: ceramiczne, betonowe, bitumiczne, syntetyczne wraz z wyposażeniem ppoż. i akcesoriami, by zapewnić ochronę i spokój ducha właścicielom domów, jak również architektom, wykonawcom, dekarzom. Eksperci BMI wspierają procesy projektowe oraz służą doradztwem technicznym w  budownictwie mieszkaniowym, użyteczności publicznej i obiektach inżynierskich.