FFiL Śnieżka SA zachęca do pozostania w domu – nowa linia komunikacji trzech czołowych marek

W obecnym kryzysie mamy szansę docenić na nowo podstawowe wartości – rodzinę i ciepło domowego ogniska. Zwalniamy życiowe tempo, a więc dostrzegamy więcej i możemy wreszcie dokończyć to, co niedokończone, np. zatroszczyć się o dom i ogród dla naszych najbliższych. Do tego nurtu nawiązuje nowa komunikacja marek z portfolio FFiL Śnieżka SA. Firma chce bowiem wspierać swoich klientów w tym trudnym czasie, dlatego dołączyła do akcji społecznej #ZostańWDomu i nakłania ich do zachowania społecznej izolacji, przedstawiając pomysły na prace domowe i ogrodowe, dzięki którym troski dnia codziennego odchodzą w niepamięć.

Wiosna to tradycyjnie okres porządków i remontów. Wiele osób sięga wówczas po pędzel lub wałek, aby zmienić wygląd pomieszczeń. W obecnej sytuacji domowej izolacji można spożytkować czas na kreatywne działanie – pomalować ściany czy zabrać się za renowację mebli ogrodowych. Pomysły na prace remontowe rodzą się wręcz same, ale zawsze warto sięgnąć po ciekawe inspiracje. Takie, w ramach specjalnej komunikacji przygotowały marki MAGNAT, Śnieżka i VIDARON.
Główny rdzeń działań to banery internetowe z intrygującymi kreacjami oraz aktywności w social media (Facebook, Instagram), zachęcające do pozostania w domu lub ogrodzie. Dla każdej z marek przygotowano również landing page, gdzie odbiorcy znajdą artykuły inspiracyjne oraz poradnikowe, pomysły na DIY, a także podpowiedzi jak bezpiecznie dokonać zakupów zarówno online, jak i w stacjonarnych punktach sprzedaży.
Komunikacja dla Śnieżki – marki wysokiej jakości farb do wnętrz, emalii do drewna i metalu oraz gruntów i szpachli – opiera się na przekazie, że nie musimy już ograniczać swojej kreatywności i możemy teraz rozpocząć długo planowany remont lub też zakończyć dotychczas nieukończone prace.

W przypadku marki MAGNAT, oferującej wysokiej jakości farby i struktury dekoracyjne do wnętrz, działania nawiązują natomiast do sytuacji, kiedy wiele osób pracuje i spędza wolny czas w domu. Przygotowane tu treści pokazują znaczenie kolorów we wnętrzach, ich wpływu na samopoczucie człowieka, a także zasad łączenia poszczególnych barw. Dowiemy się również, jak urządzić dom i biuro na swoich warunkach, aby praca była jak najbardziej przyjemna i efektywna.
Do kreatywnego spędzenia czasu w ogrodzie i zadbania o przydomowe otoczenie, w komunikacji opartej na frazie #zostanwogrodzie, zachęca zaś VIDARON, marka specjalizująca się w produktach do ochrony i dekoracji drewna. Wiosna to okres, kiedy ogrodowych prac do wykonania jest mnóstwo, a w tej przestrzeni każdy może być swoim własnym szefem i zarządzać działaniami – dzięki skorzystaniu z praktycznych porad ogrodniczo-dekoratorskich przebiegną one szybko i sprawnie.

Zapraszamy do odwiedzenia dedykowanych stron internetowych i social media:

Śnieżka:

MAGNAT:

VIDARON: