Glu Dots marki Bostik – sprytny sposób na klejenie

Wyklejanie, ozdabianie i przygotowywanie kreatywnych obrazków z różnych materiałów to zajęcia bardzo lubiane przez większość dzieci. Dorośli zwykle nie podchodzą do tego typu zadań z równie wielkim entuzjazmem, ale nawet oni czasem muszą sięgnąć po klej czy taśmę i zabrać się do pakowania prezentów, wklejania zdjęć do rodzinnego albumu albo zawieszenia małych obrazków w pokoju dziecięcym. Dwustronnie klejące kropelki Glu Dots, jedna z kreatywnych propozycji w ofercie marki Bostik to propozycja, która ułatwi wszelkie prace artystyczne i pomoże w szybki oraz skuteczny sposób zamocować w domu różnego rodzaju elementy dekoracyjne. Te niewielkie, bezbarwne, dwustronnie klejące kropelki wiecznie żywego kleju w trwały sposób łączą ze sobą różne materiały, z papierem, plastikiem, szkłem i gumą włącznie. Dzięki temu świetnie sprawdzą się w każdej sytuacji. Bez trudu poradzą sobie z oderwaną ozdobną listewką, piórkami, wyciętymi z kartonu postaciami czy też ozdobnymi tasiemkami i styropianowymi figurkami. Dla jeszcze większej wygody użytkowników, samoprzylepne kropelki Glu Dots dostępne są w dwóch wersjach: trwale mocującej (extra strong) i usuwalnej (removable). Pierwsza z nich przyda się do przygotowywania prac plastycznych i mocowania stałych elementów dekoracyjnych, a także do drobnych napraw, wymagających sklejenia. Drugą najlepiej wybrać wtedy, gdy trzeba coś przykleić tylko na pewien czas, np. karteczki z notatkami lub plakaty. Łatwe do usunięcia kropelki sprawdzą się również podczas zawieszania sezonowych ozdób – przytwierdzą je na tyle mocno, by wytrzymały kilka dni lub tygodni, a zarazem tak delikatnie, by później nie został po nich żaden widoczny ślad.
Praktyczne i poręczne kropelki samoprzylepne Glu Dots marki Bostik to świetna alternatywa dla znanych i popularnych metod klejenia. Z powodzeniem zastąpią klej w tubce, pistolet ręczny z klejem termotopliwym, a także jedno- i dwustronne taśmy, sprawiając jednocześnie, że prace dekoracyjne będą łatwe, szybkie i przyjemne.

Magiczne kropelki klejące Glu Dots to sposób na kreatywne prace plastyczne i łatwe mocowanie dekoracji. Fot. Bostik

www.bostik.pl; www.blutack.pl

————————————————————————————————————————————————————–

Bostik Sp. z o.o. to polski oddział międzynarodowej korporacji Bostik, stanowiącej część francuskiego koncernu Grupy ARKEMA, jednej z największych chemicznych firm w Europie. Wraz z początkiem 2018 roku nastąpiło formalno-prawne połączenie spółki Den Braven East oraz Bostik, które od marca występują pod wspólną nazwą Bostik oraz szyldem zielonego gekona. Nowa oferta obejmuje zarówno produkty marki Den Braven, jak i Bostik.
Den Braven to producent wysokogatunkowej chemii budowlanej, a zwłaszcza wyróżniających się pod względem unikatowych właściwości uszczelniaczy. Już od kilkunastu lat dostarcza na rynek wysokiej jakości produkty chemii budowlanej, oferując nowoczesne i zaawansowane technologicznie rozwiązania. Den Braven to marka uzna zarówno wśród profesjonalistów, jak i majsterkowiczów, a wysoka jakość i wyjątkowe właściwości sprawiają, że produkty te znajdują zastosowanie w wielu pracach remontowo-budowlanych, naprawczych, czy hobbystycznych.
Bostik, to z kolei światowy lider w dziedzinie klejów przemysłowych, budowlanych i konsumenckich. Już od ponad wieku dostarcza na rynek nietuzinkowe produkty w zakresie technologii klejenia, a jego kleje można znaleźć niemal w każdym obszarze od przemysłu, poprzez budowę i dom, a na szkołach i biurach kończąc. Od 1889 roku opatentowaliśmy ponad 9 000 technologii obejmujących wszystko, od lotniczych klejów do wnętrz, pionierskich wodoodpornych butów po wypuszczenie pierwszej pieluszki dziecięcej z elastycznym klejem, a na Blu-Tack kończąc.