H+H Polska wśród liderów branży budowlanej

System Budowy H+H to nie tylko bogata oferta wysokiej jakości produktów murowych z betonu komórkowego oraz silikatów. To także kompleksowa obsługa, wsparcie techniczne i pomoc w optymalizacji rozwiązań na każdym z etapów budowy. Strategia firmy H+H Polska, której motto przewodnie brzmi „Partner w budowaniu ścian”, coraz bardziej umacnia jej pozycję na rynku i owocuje zaufaniem klientów. Potwierdzeniem statusu lidera jest m.in. tytuł Budowlanej Firmy Roku przyznany niedawno przez magazyn „Builder”.

Ubiegły rok był dla H+H Polska okresem dynamicznego rozwoju i ugruntowywania pozycji na rynku budowlanym. Pozwolił na wykorzystanie potencjału, jaki dała wcześniejsza konsolidacja z Grupą SILIKATY. Liczne inwestycje w zakładach produkcyjnych, restrykcyjna kontrola jakości, sprawna obsługa transakcji i fachowe doradztwo to część obranej przez firmę strategii. Jej sukces zauważyła komisja konkursowa magazynu „Builder”, która zaliczyła H+H Polska do zaszczytnego grona wiodących w branży producentów, projektantów, wykonawców i dystrybutorów. Potwierdzeniem tego jest zdobyty tytuł Budowlanej Firmy Roku 2019.

Kompleksowy system budowy

Dzięki połączeniu struktur H+H oraz Grupy SILIKATY powstała kompleksowa oferta obejmująca dwa rodzaje nowoczesnych, ekologicznych materiałów – beton komórkowy i silikaty. Stworzony w ten sposób System Budowy H+H to bogata, uniwersalna gama produktów, które sprawdzają się w różnych typach zabudowy, począwszy od domów jednorodzinnych, przez budownictwo wielorodzinne, po obiekty użyteczności publicznej i budynki gospodarcze. Dzięki różnorodnym elementom, system pozwala wznieść każdy typ przegrody, zarówno ściany fundamentowe i piwniczne, jak też zewnętrzne oraz wewnętrzne konstrukcyjne i działowe. H+H oferuje oprócz bloczków podstawowych w różnych rozmiarach, szereg elementów uzupełniających, które usprawniają i przyspieszają prace na budowie, m.in. bloczki połówkowe, prefabrykowane nadproża, kształtki U oraz specjalne paneleTEMPO do błyskawicznego wznoszenia ścian. Wszystkie produkty charakteryzują się wysoką jakością – wytwarzane są z najlepszych surowców, z dużą dokładnością wymiarową, co gwarantuje bezproblemowe łączenie nie tylko na zaprawę tradycyjną, ale także cienkowarstwową.

Partner w budowaniu ścian

H+H Polska nieustannie rozbudowuje swoją ofertę, dbając o to, by wyroby wapienno-piaskowe i te z betonu komórkowego charakteryzowały się optymalnymi parametrami technicznymi oraz łatwością montażu. W 2019 r. firma poczyniła kolejne inwestycje w swoich zakładach. Nieustannie ogromy nacisk kładziony jest na wprowadzanie innowacyjnych rozwiązań technologicznych i podnoszenie jakości produktów, ale również procedury wpływające na bezpieczeństwo i higienę pracy. Sukces H+H Polska to wynik współdziałania ponad 800 osób zatrudnionych w 13 zakładach produkcyjnych rozlokowanych w całej Polsce. Firma H+H Polska nie tylko wytwarza wysokogatunkowe materiały murowe, ale też służy swoim klientom wsparciem technicznym i pomocą w optymalizacji rozwiązań na każdym etapie budowy. W swojej działalności kładzie nacisk na cztery podstawowe wartości: profesjonalizm, wiarygodność i niezawodność, jakość oraz koncentrację na kliencie. Ważnym aspektem jest również bezpieczeństwo i zdrowie pracowników, a przyjęte procedury mają na celu zapewnić je na każdym etapie powstawania produktów. Przyjętą strategię trafnie podsumowuje motto „Partner w budowaniu ścian”.

Sukces naszej firmy to składowa wielu czynników, przede wszystkim opartej na jakości, komplementarnej oferty produktowej, stale unowocześnianych hal produkcyjnych, restrykcyjnego systemu kontroli jakości oraz profesjonalnej obsługi – stwierdza Piotr Dauksza, prezes zarządu H+H Polska. Nie byłby jednak możliwy bez zaangażowania naszych pracowników oraz zaufania, jakim obdarzają nas klienci – podsumowuje.

Więcej informacji na www.HplusH.pl