Jakość, na której możesz polegać – furtki Specjal i Solid firmy Plast-Met Systemy Ogrodzeniowe

Furtka to ważny element każdego systemu ogrodzeniowego. Przede wszystkim musi ona sprawdzać się w swojej podstawowej funkcji, jaką jest zapewnienie bezpieczeństwa, ale powinna również prezentować się estetycznie, zachowując jednocześnie odpowiednią jakość. Wszystkim planującym budowę  ogrodzenia zależy też na tym, aby cała konstrukcja wyglądała spójnie. Firma Plast-Met Systemy Ogrodzeniowe stworzyła gamę furtek dedykowanych do ogrodzeń panelowych i przemysłowych, które można idealnie skomponować z wybranym modelem.

Furtki Solid oraz Specjal od Plast-Met Systemy Ogrodzeniowe cechuje masywna rama, którą  można uzupełnić jednym z wypełnień, tak by stworzyć spójny komplet z przęsłami  ogrodzeniowymi i bramą wjazdową. To funkcjonalne, estetyczne rozwiązanie, które jest jednocześnie korzystne pod względem ekonomicznym. Sprawdzi się zarówno w otoczeniu domów jednorodzinnych, na dużych osiedlach mieszkaniowych, jak też terenach użyteczności publicznej i przemysłowych.

Specjalista stworzony do ochrony Twojego domu

Specjal to furtka, która chętnie wybierana jest zarówno przez deweloperów, jak i inwestorów prywatnych.  Łączy w sobie wytrzymałość z subtelnym, neutralnym wyglądem, który wpisze się w każde otoczenie. Rama wykonana jest z profili 40 x 40 mm. Standardowe światło przejścia to 1000 mm, przy możliwości zamówienia szerszego wariantu (maksymalnie 1500 mm). Standardowa wysokość wynosi od 1200 do 2000 mm.

Do furtki Specjal można wybrać jeden z trzech wariantów wypełnienia: profilowe, panel 2D lub Fox. Rozwiązania panelowe cechują się wizualną lekkością, natomiast wypełnienie profilowe zapewnia mocniejszą przegrodę. Wypełnienia panelowe zbudowane są z prętów o średnicy 4 mm, natomiast profilowe z kształtowników o przekroju 15 x 15 mm. 

Solidna konstrukcja do wyjątkowych zadań

Furtka Solid to masywniejsza wersja rozwiązania Specjal. Tu również rama wykonana jest z kształtowników 40 x 40 mm. Występuje w rozmiarach od 1000 do 1200 mm w świetle (na specjalne życzenie do maks. 1500 mm) oraz w wysokości od 1000 do 2000 mm (możliwe zamówienie do maks. 2500 mm). Może zawierać wypełnienie profilowe, panel 2D lub Fortis. Tym razem mamy do czynienia z grubszymi kształtownikami 25 x 25 mm lub prętami o średnicy 5 mm.

Masywna, mocniejsza konstrukcja furtki Solid świetnie sprawdzi się w zastosowaniach przemysłowych. Jej wykonanie zapewnia bezpieczeństwo i stabilność, która ważna jest, gdy chodzi o ochronę tego typu terenów.

Zarówno furtki Specjal jak i Solid mogą być wyposażone w klamkę lub pochwyt z elektrozaczepem, który dodatkowo podnosi bezpieczeństwo posesji.  Podobnie jak inne elementy systemów ogrodzeniowych Plast-Met, które zabezpieczone są technologią Duplex, poszczycić się mogą wieloletnią trwałością, są odporne nawet na ekstremalne warunki pogodowe oraz uszkodzenia mechaniczne.

Plast-Met Systemy Ogrodzeniowe z siedzibą w Trzebnicy to jeden z czołowych producentów nowoczesnych i trwałych systemów ogrodzeniowych w Polsce. Firma specjalizuje się w produkcji takich wyrobów jak: nowoczesne ogrodzenia frontowe, modułowe ogrodzenia frontowe, lampy LED, Centerbox, panele ogrodzeniowe, siatki ogrodzeniowe, słupki, akcesoria oraz bramy i furtki. Plast-Met Systemy Ogrodzeniowe istnieje na rynku od 1988 r. i jest firmą ze 100% polskim kapitałem. 

www.plast-met.pl