Jedynka Fasadowa w trzech nowych kolorach

Marka Jedynka wprowadza właśnie nowe odcienie do kolekcji farb przeznaczonych do malowania elewacji. Gotowe propozycje w palecie Jedynki Fasadowej – Delikatny Szary, Elegancki Grafitowy oraz Klasyczny Kremowy – należą do obecnie najpopularniejszych kolorów wybieranych do dekoracji zewnętrznych ścian budynków.

Szarości ze względu na swój ponadczasowy charakter są kolorem, po który wiele osób sięga chętnie nie tylko we wnętrzach, ale także na zewnątrz domu. Kolorystyczna nowość – Elegancki Grafitowy – szczególnie sprawdzi się na elewacjach budynków o nowoczesnej bryle. Zastosowany na fragmentach fasady stworzy ciekawy kontrast z bielą i doda całości oryginalnego wyrazu. Efektownie zaprezentuje się też elewacja pomalowana farbą w odcieniu Delikatny Szary w zestawieniu z ciemnymi elementami, np. grafitowym dachem.

Miłośnikom bardziej tradycyjnych rozwiązań Jedynka proponuje nowość w postaci Klasycznego Kremowego. Delikatny ecru łagodnie rozświetli elewację i będzie wdzięcznie współgrać z dachówką w ceglanym odcieniu. Utrzymana w ciepłych tonacjach fasada będzie też świetnie komponować się z otaczającą dom zielenią, tworząc miłą dla oka aranżację.

Jedynka Fasadowa to jednak nie tylko atrakcyjne kolory, ale przede wszystkim trwała i wysoce funkcjonalna farba. Tworzy matową, odporną na warunki atmosferyczne powłokę, zapewniając długotrwały efekt dekoracyjny. Charakteryzuje ją bardzo dobra przyczepność do podłoża, dzięki czemu łatwo się nią maluje. Jest przy tym bardzo wydajna i ma ekologiczną recepturę.

Więcej na temat Jedynki Fasadowej znajduje się na stronie:  https://www.farbyjedynka.pl/produkty/jedynka-fasadowa-biala#kolory

.

***

Jedynka to rodzina produktów do dekoracji i ochrony różnego rodzaju powierzchni: ścian, drewna, metalu i elewacji. Są one stworzone dla osób poszukujących prostych rozwiązań, by móc samodzielnie wykończyć mieszkanie, zrobić remont czy też wykonać prace związane z dekoracją i ochroną różnych powierzchni zewnętrznych. Wszystkie farby, emalie i impregnaty sygnowane marką Jedynka są produktami o potwierdzonej jakości, którymi maluje się sprawnie i bez niespodzianek.

Jedynka to polska marka, obecna na rynku od 1999 roku, która szybko zyskała uznanie konsumentów. Obecnie należy do Tikkurila Polska SA. Więcej informacji na temat produktów marki Jedynka znaleźć można pod adresem www.farbyjedynka.pl.