Jeszcze bliżej klientów. Salon VOX w Lesznie ma nowy adres

Lepsza lokalizacja, nowocześniejsze wnętrza i liczne udogodnienia. Salon VOX z ofertą drzwi i podłóg przeniósł się do nowej lokalizacji nieopodal Galerii Leszno. Dzięki temu klienci mają jeszcze bliżej do swojego wymarzonego wnętrza.

Salon z ofertą drzwi i podłóg VOX w Lesznie działa już od wielu lat. Właśnie zmienił adres i przeniósł się na ul. 17 stycznia 92. Nowe, dogodne położenie nieopodal marketu budowlanego oraz Galerii Leszno, to ważny krok w rozwoju firmy i budowania jeszcze bliższych relacji z klientami.

Zawsze staramy się być blisko klientów. Teraz będą mogli nas odwiedzać przy okazji zakupów w innych sklepach. Przeprowadzka pozwoliła nam na unowocześnienie naszego salonu i jego aranżacji. Wzbogaciliśmy się np. kącik dla dzieci, dzięki czemu bez problemu można odwiedzać nas całą rodziną. Salon jest też przyjazny dla zwierząt, więc można nas odwiedzać także z pupilami. Praca nad remontem i urządzaniem wnętrza to trudne zadanie, dlatego jest też u nas kanapa i kącik z kawą, jeśli potrzebujemy dodatkowej energii i chwili oddechu. Dzięki nowej lokalizacji mamy w końcu także miejsca parkingowe dla niepełnosprawnych, a nasz salon jest łatwo dostępny dla każdego – opowiada Patrycja Pruchnik, kierowniczka salonu VOX w Lesznie.

Rozwiązania dla każdego

Salon jest przestronny – na 304 metrach kwadratowych znaleźć można ekspozycje najlepszych produktów do remontu i aranżacji wnętrz. Na klientów czeka olbrzymia dawka inspiracji w zakresie podłóg. Dostępne są najpopularniejsze rozwiązania z segmentu paneli laminowanych, podłóg winylowych czy drewnianych – także tych spod znaku VOX. Wyjątkową nowością jest Rigio – bardzo trwała podłoga ze specjalnym rdzeniem, dzięki któremu sprawdzi się ona w najtrudniejszych zadaniach. Dodatkowo salon sprzedaje rozwiązania 14 innych marek takich jak Balterio, Meister, My Floor, Berry Alloc, Kronopol, Krono Original, Classen, Egger, Alloc, Tarkett, Gerfloor, Globalwood, Boen i Everhome.

VOX znany jest także z rozbudowanej oferty drzwi wewnętrznych i zewnętrznych, zarówno tych z kategorii rozwiązań podstawowych, premium czy z nietypowymi funkcjonalnościami. W salonie można zobaczyć np. przykładowe montaże drzwi w systemie przesuwnym, który zdobywa coraz większą popularność. To rozwiązanie, które otwiera zupełnie nowe pomysły na aranżację wnętrz, a które jest jeszcze rzadkością na salonowych ekspozycjach.  Poza pełną ofertą drzwi VOX w salonie w Lesznie znaleźć można też produkty 15 cenionych marek, takich jak Pol-skone, Porta, DRE, Asilo, Gradara, Erkado, Interdoor, Intenso, CAL, Doorsy, KMT, Setto, KR-center, Wiśniowski czy El-Prema.

Siła ekspertów

W każdym salonie VOX można liczyć na wsparcie profesjonalnych doradców, którzy wspierają klientów w wyborze produktów. Firma dysponuje też siecią certyfikowanych ekip montażowych, co jest szczególnie istotne w przypadku kupna produktów z kategorii drzwi i podłóg.

Salon VOX w Lesznie działa od wielu lat i świadczy usługi nawet w najtrudniejszych warunkach. W najtrudniejszym czasie epidemii pomogliśmy dokończyć dziesiątki domowych remontów, a nasi eksperci zawsze są do dyspozycji klientów – zarówno na miejscu, jak też zdalnie za pośrednictwem telefonu czy e-maili. Zmiana lokalizacji w Lesznie pozwoli wielu naszym klientom szybciej zrealizować wszystkie potrzebne zakupy bez konieczności przemieszczania się po całym mieście. Oczywiście także dziś w naszym salonie zachowujemy najwyższe standardy bezpieczeństwa i kontaktu z klientami – mówi Anna Szczepaniak, Marketing Manager marki VOX.

Salon VOX w Lesznie, poza niezwykle bogatą ofertą drzwi i podłóg, oferuje także liczne produkty dodatkowe. Eksperci w salonie doradzą w doborze oraz kupnie bram garażowych, płyt wiórowych i laminowanych, płyt MDF i HDF, sklejki, tarcic, desek tarasowych, listew przypodłogowych i progowych, sztukaterii, klamek, podkładów pod podłogi i parapetów. Dzięki profesjonalnej ekipie z wieloletnim doświadczeniem można te wszystkie produkty skompletować w jednym miejscu. Salon VOX to sprawdzony i zaufany partner zarówno tych, którzy remontują samodzielnie, jak i majsterkowiczów i lokalnych firm wykonawczych. Od wielu lat mieszkańcy Leszna i okolic urządzają się i remontują swoje domy z VOX.

Otwarcie salonu w nowej lokalizacji to też okazja do świętowania. Dlatego pierwsi klienci mogą liczyć na atrakcyjne rabaty – od 3 do 14 sierpnia drzwi i podłogi z oferty salonu będą o 15% tańsze!

W sierpniu swój adres zmienia także salon drzwi i podłóg VOX w Głogowie, który od połowy wakacji będzie funkcjonował pod adresem ul. Adama Mickiewicza 50G.

Szczegółowe informacje o salonach, ich adresy oraz godziny otwarcia dostępne są na stronie internetowej vox.pl.