Marka farb Jedynka wyróżniona tytułem Superbrands 2020

Jedynka po raz kolejny została uhonorowana prestiżowym tytułem Superbrands 2020, potwierdzając tym samym swoje miejsce w gronie najsilniejszych marek na polskim rynku. Wyróżnienie zostało przyznane głosami konsumentów, a także na podstawie opinii ekspertów.

– Nagroda Superbrands 2020 jest najlepszą rekomendacją dla produktów marki Jedynka. Oznacza, że nie tylko spełniają one oczekiwania klientów, ale też są przez nich chętnie polecane innym. Świadczy to o ogromnym zaufaniu do naszej marki. Takie docenienie ze strony samych konsumentów stanowi też dla nas znakomitą motywację do dalszej pracy nad ofertą – mówi Justyna Balińska, marketing manager marki Jedynka.

Superbrands to największe badanie konsumenckie marek, które realizowane jest od 25 lat w 90 krajach na całym świecie. Jego celem jest wyłonienie brandów, które najlepiej odpowiadają na oczekiwania użytkowników. W tym roku w Polsce odbyła się 14. edycja projektu. W badaniu wzięło udział 10 tys. respondentów, którzy ocenili łącznie 2 tys. marek. Pod uwagę brane były również głosy ekspertów z wieloletnim doświadczeniem w dziedzinie marketingu, badań, strategii, brandingu, reklamy i PR. Badanie przeprowadzone zostało przez niezależny polski instytut badawczy ARC Rynek i Opinia.

***
Jedynka to rodzina produktów do dekoracji i ochrony różnego rodzaju powierzchni: ścian, drewna, metalu i elewacji. Są one stworzone dla osób poszukujących prostych rozwiązań, by móc samodzielnie wykończyć mieszkanie, zrobić remont czy też wykonać prace związane z dekoracją i ochroną różnych powierzchni zewnętrznych. Wszystkie farby, emalie i impregnaty sygnowane marką Jedynka są produktami o potwierdzonej jakości, którymi maluje się sprawnie i bez niespodzianek.

Jedynka to polska marka, obecna na rynku od 1999 roku, która szybko zyskała uznanie konsumentów. Obecnie należy do Tikkurila Polska SA. Więcej informacji na temat produktów marki Jedynka znaleźć można pod adresem HYPERLINK “http://www.farbyjedynka.pl” www.farbyjedynka.pl.