Montica – nowa marka materiałów dachowych

Polski rynek firm z sektora dekarskiego dynamicznie się rozwija. Rodzimi producenci proponują coraz to nowe technologie i produkty, które usprawniają prace budowlane i wpływają na podniesienie aspektów wizualnych inwestycji. Do grona rodzimych dostawców dołącza marka Montica, oferująca szeroki asortyment membran i akcesoriów dachowych.

Montica to marka własna 4D Grupy – zintegrowanej sieci hurtowni dachowych, która jest dostępna wyłącznie w zrzeszonych w niej hurtowniach. Łącznie to dziś blisko 40 podmiotów w całej Polsce i ponad 60 punktów sprzedaży na ternie Polski. Nazwa “Montica” wywodzi się od łacińskiego słowa „montis”, które oznacza “górę”, co z kolei nierozerwalnie łączy się z hasłem przewodnim i misją 4D Grupy – „Razem w górę”.

Montica oferuje przede wszystkim wysokiej jakości materiały dachowe, a w szczególności membrany dachowe o różnej gramaturze i paroprzepuszczalności, a także akcesoria dachowe, takie jak taśmy kalenicowe, taśmy kominowe, kominki wentylacyjne czy grzebienie wentylacyjne. Jej pełny asortyment został podzielony na kilka stref – zgodnie z przeznaczeniem danych produktów. Są to:

– strefa membran dachowych

– strefa okapu

– strefa kalenicy

– strefa wentylacji dachowej

– strefa akcesoriów dachowych

  Asortyment marki Montica dostępny jest wyłącznie w hurtowniach należących do 4D Grupa. Wybraliśmy tę formę dystrybucji ze względu na fakt, iż sieć 4D Grupa zrzesza jedynie uznane i rzetelne hurtownie dachowe, posiadające bogate doświadczenie w sprzedaży oraz doradztwie w zakresie produktów dachowych. Nie bez znaczenia jest także wiedza zatrudnianych przez nie specjalistów na temat technologii stosowanych u różnych producentów oraz oferowanych warunków gwarancyjnych – mówi Tomasz Piotrowski, Prezes Zarządu 4D Grupy.

Marka planuje systematycznie poszerzać gamę swoich produktów, by w przyszłości móc oferować pełny zakres towarów dla dekarzy i inwestorów.

———————————————————————————————————————

O 4D Grupa:

4D Grupa to zintegrowana sieć hurtowni dachowych, zrzeszająca duże hurtownie i współpracujących z nimi największych producentów. Oparta jest na 4 fundamentach: DACH jest kluczową częścią biznesu Partnerów Handlowych grupy, DOM, bo grupa nie ogranicza się tylko do sprzedaży i dystrybucji materiałów dachowych, ale oferuje również inne materiały budowlane, DESIGN stoi za nowoczesnością w działaniach marketingowych, DIALOG jest podstawą kultury organizacyjnej w firmie.

Więcej informacji znajdziesz na https://4dgrupa.pl/