MUSZKIETEROWIE OTWORZYLI W BIELSKU-BIAŁEJ 180. SKLEP SIECI BRICOMARCHÉ

Grupa Muszkieterów prężnie się rozwija, uruchamiając 180. sklep sieci Bricomarché w Polsce. Od 27 kwietnia br. mieszkańcy województwa śląskiego mogą znaleźć w Bricomarché w Bielsku-Białej szeroką gamę produktów z kategorii „dom i ogród”. Z okazji otwarcia supermarketu przygotowano moc wyjątkowych atrakcji – od lotu balonem i konkursów z nagrodami aż po grill, upominki, artykuły w promocyjnych cenach i animacje dla najmłodszych. 

Bricomarché jest liderem wśród supermarketów oferujących asortyment do domu i ogrodu. Sieć dynamicznie się rozwija, sukcesywnie zwiększa swoje obroty i uruchamia działalność w kolejnych miejscowościach. Nowy sklep w Bielsku-Białej to już 180. lokalizacja Bricomarché i pierwszy supermarket tego szyldu w mieście. Placówka znajduje się przy ul. Cieszyńskiej 465 i oferuje klientom ponad 30 tys. produktów w pięciu obszarach: artykuły budowlane, ogród, majsterkowanie, dekoracja i gospodarstwo domowe. Klienci znajdą w supermarkecie również artykuły od lokalnych dostawców, w tym m.in. lampy, zasłony, akcesoria dekoracyjne, produkty dla miłośników wędkarstwa oraz rośliny i kwiaty. Dodatkowo, w sklepie dostępne są usługi transportu produktów, cięcia blatów i zakupu na raty. 

– Moja historia z Grupą Muszkieterów rozpoczęła się już 20 lat temu, gdy dołączyli do niej moi rodzice. Zawsze wiedziałam, że ja także pewnego dnia otworzę swój sklep i dołączę do grona Muszkieterów. Bardzo bliskie są mi wartości Grupy, a w szczególności zasada „najważniejszy jest człowiek”. Zdecydowałam się na otwarcie supermarketu pod marką Bricomarché, ponieważ znam dobrze lokalny rynek i wiem, że mieszkańcom brakuje sklepu tej kategorii, a nasza oferta jest wyjątkowa. Uwielbiam Bielsko-Białą i cieszę się, że mogę zaoferować wszystkim odwiedzającym to, co w naszym mieście najlepsze. Dołożę wszelkich starań, by każdy znalazł w moim sklepie coś dla siebie stwierdza Anna Laskowska, która prowadzi sklep Bricomarché w Bielsku-Białej razem ze swoim mężem, Andrzejem Laskowskim.

Z okazji otwarcia sklepu właściciele przygotowali dla klientów wiele atrakcji. Na odwiedzających czekają: lot balonem, konkursy z nagrodami (a wśród nich telewizory, tablety, ekspres do kawy i deskorolka elektryczna), karty podarunkowe na zakupy w Bricomarché, animacje dla dzieci (w tym pokaz chodzenia na szczudłach), kiełbaski z grilla, wata cukrowa i popcorn, wizyta psa z firmy Dulux, upominki w postaci paczekniespodzianek, gadżetów oraz produktów gratisowych (w tym wiader Bricomarché dla pierwszych kupujących) i przede wszystkim szeroki asortyment w promocyjnych cenach. Wydarzenie otwarcia poprowadzi wodzirej do soboty 30 kwietnia.

Bricomarché w Bielsku-Białej można odwiedzać od poniedziałku do soboty w godzinach od 7.00 do 21.00 i w niedziele handlowe od 10.00 do 18.00. Powierzchnia sklepu liczy ok. 2000 mkw., a parking mieści blisko 90 aut. Obok głównej hali zakupowej usytuowano ogród o powierzchni 1500 mkw. 

Praktyczne informacje na temat Bricomarché w Bielsku-Białej:

  • Adres sklepu: ul. Cieszyńska 465, 43-382 Bielsko-Biała
  • Godziny otwarcia: poniedziałek–sobota: 7.00-21.00, niedziele handlowe: 10.00-18.00
  • Akceptowane formy płatności: gotówka, karta płatnicza, blik, raty, bony Grupy Muszkieterów

Bricomarché na rzecz lokalnych społeczności

Jedną z korzyści płynących z otwarcia nowego supermarketu Bricomarché są akcje społeczne organizowane dla mieszkańców. Zaangażowanie w tym zakresie jest na stałe wpisane w strategię Grupy Muszkieterów. Opiera się ono na założeniu, że znajomość lokalnych społeczności, wśród których żyją i pracują właściciele sklepów Bricomarché, pozwala im lepiej poznać i odpowiadać na ich potrzeby. Do najważniejszych działań prospołecznych Grupy Muszkieterów można zaliczyć organizację bezpłatnych badań mammograficznych w ramach kampanii „Muszkieterowie dla Polek”, a także akcje Fundacji Muszkieterów – „Place Zabaw – Muszkieterowie” i „Wakacje z Muszkieterami”.

Informacje o Grupie Muszkieterów w Polsce

Grupa Muszkieterów jest zrzeszeniem blisko 500 niezależnych polskich przedsiębiorców zarządzających supermarketami spożywczymi Intermarché oraz supermarketami typu „dom i ogród” Bricomarché. W 2021 r. obroty Grupy Muszkieterów wyniosły blisko 8,9 mld złotych. Wyznaczaniem kierunków strategicznych obu sieci zajmuje się spółka ITM Polska. Grupa Muszkieterów jest regularnie nagradzana w licznych konkursach i rankingach, m.in. na Liście 2000 dziennika „Rzeczpospolita”, czyli w zestawieniu największych firm w Polsce (56. pozycja w 2021 r.), w rankingu „Top 500 CEE” przygotowywanym przez „Rzeczpospolitą” we współpracy z firmą Coface (98. miejsce w 2021 r.), w rankingu „1000 największych firm w Polsce” „Gazety Finansowej” (47. miejsce w 2020 r.), w zestawieniu Najwięksi money.pl (48. pozycja w 2021 r.) czy w rankingu „30 najpopularniejszych franczyz” magazynu „Franczyza & Biznes” (16. miejsce w 2021 r.). Muszkieterowie są obecni w 4 krajach Europy: Polsce, Francji, Belgii i Portugalii.

Więcej informacji o Grupie Muszkieterów, Intermarché oraz Bricomarché w Polsce znajduje się na stronach: www.muszkieterowie.pl, www.intermarche.pl i www.bricomarche.pl.