Nowe membrany dachowe w ofercie BMI Braas

Produkty SUN’X i FEL’X od kwietnia są dostępne w ofercie Braas. Klient indywidualny BMI Polska będzie mógł wyposażyć swój dach w membranę najwyższej jakości, która ochroni pokrycie przed wilgocią i zapewni komfort termiczny we wszystkich pomieszczeniach domu.

Fel’X Szybka Bariera SBS, to przede wszystkim hydroizolacja i wentylacja dachu skośnego. System gwarantuje pełne zabezpieczenie konstrukcji i struktury dachu przed korozją biologiczną, grzybami, pleśnią i wilgocią. Chroni także ocieplenie dachu przed utratą właściwości termoizolacyjnych wskutek zawilgocenia dzięki czemu wydłuża żywotność dachu. Produkt zachowuje swoją giętkość w temperaturach do -25 ˚C i jest sprzedawany w rolkach o wymiarach 1,25m × 40m.

Sun’X Szybka Bariera SBS to pewność szczelnego i chłodnego dachu. System poza gwarancją zabezpieczenia przed skutkami wilgoci zapewnia także ochronę przed działaniem promieni UV i zwiększa komfort termiczny w domu latem. Dzięki warstwie kompozytu aluminiowego, dach posiada 10-krotnie większą ognioodporność w stosunku do tradycyjnych membran. Produkt zachowuje swoją giętkość w temperaturach do -20˚C i jest sprzedawany w rolkach o wymiarach 1,25m × 40m.

Obie membrany wstępnego krycia składają się z trzech warstw włókien najwyższej jakości, które odpowiadają za żywotność, wytrzymałość mechaniczną, hydroizolacyjność i bezpieczeństwo podczas montażu. Przystosowane są do montażu na dachach skośnych i objęte są gwarancją odpowiednio na 25 i 35 lat.

***

BMI Polska to wiodący producent kompleksowych, innowacyjnych systemów dachowych i systemów hydroizolacji. W Polsce, firma łączy jedne z największych i najbardziej zaufanych marek w branży: BMI Braas (dachy skośne) i BMI Icopal (dachy płaskie). BMI Polska należy do międzynarodowej Grupy BMI, która aktywnie działa w Europie, Azji i Afryce. W Polsce, BMI ma swoje biura i zakłady m.in. w Zduńskiej Woli i Opolu. BMI Polska dostarcza innowacyjne systemy hydroizolacji oraz wiele rodzajów pokryć dachowych, m.in.: ceramiczne, betonowe, bitumiczne, syntetyczne wraz z wyposażeniem ppoż. i akcesoriami, by zapewnić ochronę i spokój ducha właścicielom domów, jak również architektom, wykonawcom, dekarzom. Eksperci BMI wspierają procesy projektowe oraz służą doradztwem technicznym w budownictwie mieszkaniowym, użyteczności publicznej i obiektach inżynierskich.