Nowoczesne i praktyczne okno dachowe Designo R7 marki Roto z markizą Screen

Właściwy wybór okien dachowych to wbrew pozorom jeden z ważniejszych etapów projektowania czy remontowania domu. Idealnie dobrane stanowią doskonały sposób na znaczne doświetlenie poddasza światłem dziennym oraz uzyskanie swobody aranżacyjnej możemy je umieścić w dowolnym miejscu. Ważna jest także ich konstrukcja oraz sposób otwierania. Na te wszystkie aspekty zwróciła uwagę firma Roto poszerzając ofertę o nowoczesne, funkcjonalne okno dachowe Designo R7 z wmontowaną markizą zewnętrzną Screen.

Podstawowymi zadaniami okna dachowego jest nie tyko zapewnienie komfortu użytkowania poddasza poprzez dostęp do światła naturalnego. To także odpowiednia izolacja, odporność na warunki atmosferyczne czy energooszczędność. Za pomocą nowoczesnego technologicznie okna możemy zapewnić sobie przyjazną dla funkcjonowania przestrzeń, nawet w letnie upały czy chłodne, zimowe wieczory.

Z oknem dachowym wysokoosiowym Designo R7 stworzymy komfortową przestrzeń na naszym poddaszu. Innowacyjna oś obrotu, proponowana przez firmę Roto, umieszczona jest w ¾ wysokości okna, dzięki czemu zapewnia większy kąt otwarcia i wygodne otwieranie z pozycji wyprostowanej. Ponadto, otwarte skrzydło nie “wchodzi” do pomieszczenia, co pozwala zaoszczędzić miejsce. Energooszczędny pakiet 3-szybowy, w tym system izolacji termicznej Termo-blok WD i folia paroizolacyjna, zapewniają doskonałą izolację okna oraz ochronę przed utratą zimna. Przekłada się to na oszczędność energii zużywanej do nagrzewania poddasza oraz szczelność.

Ochronę przed nagrzewaniem się pomieszczeń i promieniami słonecznymi w sezonie letnim dopełnia wbudowana markiza zewnętrzna Screen – dzięki zaawansowanej technologicznie tkaninie zatrzymuje ona ciepło na zewnątrz, jednocześnie przepuszczając odpowiednią ilość światła do pomieszczenia. Prosty mechanizm działania umożliwia szybkie zwijanie i rozwijanie markizy.

Wybór okna Roto Designo R7 z wbudowaną markizą Screen to także oszczędność kosztów i czasu, bez konieczności zakupu i montowania tych dwóch elementów osobno. Praktyczne okno dachowe Designo R7 z markizą Screen znajdziemy w sieci sprzedaży 4D Grupa – zintegrowanej sieci hurtowni i producentów dachowych, zrzeszających hurtownie dachowe na terenie całego kraju. Ścisła współpraca Roto z siecią 4D zagwarantuje dostępność produktów oraz fachowe doradztwo techniczne.

Więcej informacji o oknie wysokoosiowym Designo R7 z zamontowaną markizą Screen dostępnych jest tutaj:

https://www.roto-oknadachowe.pl/klient-indywidualny/designo-r7-z-markiza-zewnetrzna-screen.html

_________________

O 4D Grupa:

4D Grupa to zintegrowana sieć hurtowni dachowych, zrzeszająca duże hurtownie i współpracujących z nimi największych producentów. Oparta jest na 4 fundamentach: DACH jest kluczową częścią biznesu Partnerów Handlowych grupy, DOM, bo grupa nie ogranicza się tylko do sprzedaży i dystrybucji materiałów dachowych, ale oferuje również inne materiały budowlane, DESIGN stoi za nowoczesnością w działaniach marketingowych, DIALOG jest podstawą kultury organizacyjnej w firmie. Więcej informacji znajdziesz na https://4dgrupa.pl/