ROCKWOOL zaprasza do jesiennej akcji dla wykonawców ociepleń domów jednorodzinnych!

Firma ROCKWOOL zaprasza do udziału w jesiennej edycji akcji dla wykonawców. Jest ona adresowana do wszystkich profesjonalistów, którzy wykonują ocieplenia domów jednorodzinnych wełną skalną. Do wygrania jest 1 z 6 gwarantowanych nagród, zawierających m. in. stół warsztatowy, zestaw narzędzi czy koszulek z oryginalnymi nadrukami. Akcja potrwa do 15 grudnia.


Zasady akcji dla wykonawców są proste: wystarczy zgłosić montaż ocieplenia ścian zewnętrznych lub poddasza wełną skalną w domu jednorodzinnym, aby otrzymać 1 z 6 zestawów atrakcyjnych i przydatnych w codziennej pracy nagród. – Kolejna edycja akcji to jeszcze więcej nowych, atrakcyjnych nagród dla wykonawców. Odpowiadając na potrzeby naszych profesjonalistów, wprowadziliśmy jeszcze większe urozmaicenie w postaci nowych przydatnych w pracy nagród, takich jak stół warsztatowy, stołek z torbą monterską, kubki termiczne czy plecak z żakardu. W tej edycji, podobnie jak w poprzedniej, postawiliśmy także na koszulki z oryginalnymi grafikami. Z racji tego, że właśnie wprowadzamy na rynek nowe, kompleksowe portfolio fasadowe, każdy wykonawca może odebrać specjalną nagrodę, która poświadcza, że jest „Władcą Elewacji” – mówi Łukasz Glapa, Dyrektor Marketingu CEE w ROCKWOOL Polska.

W jesiennej edycji akcji dla wykonawców dostępne są następujące nagrody:
• Stołek NEO z torbą monterską – wysokiej jakości stołek monterski z dołączoną do niego torbą narzędziową, w której znajduje się 1 pojemna komora główna, 11 kieszeni wewnętrznych i 6 zewnętrznych dla jeszcze lepszej organizacji przenoszonych narzędzi. Dodatkowo w zestawie 3 noże do cięcia wełny.
• Stół warsztatowy WORKMATE BLACK&DECKER – lekki, niewielkich rozmiarów stół, który można złożyć na płasko, co ułatwia jego przechowywanie i transport. Wysokość robocza: 76 cm, długość szczęk: 610 mm, maksymalna szerokość stołu po otwarciu szczęk: 341 mm, maksymalne obciążenie: 160 kg.
• Zestaw ubrań I – 4 koszulki, w tym jedna z grafiką „Władca Elewacji”, 2 bluzki z długim rękawem, 2 pary rękawic roboczych oraz 2 czapki zimowe.
• Zestaw narzędzi – profesjonalna poziomica Slim Milwauke 100 cm, którą wyposażono w 2 mocne libelle akrylowe odporne na upadki i promieniowanie UV a także w nakładki antypoślizgowe. Ponadto w zestawie: paca nierdzewna zębata MAAN 130×270 mm, kastra budowlana 60l, miara zwijana, nóż do cięcia wełny.
• Zestaw ubrań II – polarowa bluza robocza Engelbert Strauss, idealna do pracy w każdych warunkach. Jest zapinana na solidny zamek błyskawiczny z warstwą chroniącą brodę przed przycięciem, a boczne kieszenie zapinane są na kontrastowe zamki kostkowe. Materiał zapewnia nie tylko komfort termiczny, ale także odpowiednią wentylację, odprowadzanie ciepła i wilgoci. Ponadto 2 T-shirty z popularnymi wzorami „Władca Elewacji” oraz „Władca Poddaszy”.
• Zestaw z plecakiem i kubkami – praktyczny plecak z żakardu, który z łatwością zmieści np. laptopa czy przydatne narzędzia. Poza komorą główną na laptopa plecak posiada 2 większe kieszenie oraz 2 boczne kieszonki. Wymiary plecaka 33x42x25 cm. W zestawie również 4 kubki ceramiczne ROCKWOOL, kubek termiczny oraz butelka filtrująca wodę DAFI.

Zasady organizowanej przez ROCKWOOL akcji dla wykonawców są bardzo proste. Do odebrania nagrody prowadzi tylko 5 kroków. Wystarczy:
• Kupić wełnę skalną ROCKWOOL do ocieplenia poddasza lub ścian zewnętrznych wolnostojącego domu jednorodzinnego.
• W momencie rozpoczęcia montażu wełny skalnej należy wysłać SMS pod numer 4622 o treści „Mam realizację”. Koszt wysyłki SMS zgodny z taryfą operatora.
• Poczekać na telefon. Reprezentanci firmy ROCKWOOL skontaktują się z wykonawcą i ustalą szczegóły wykonywanego montażu.
• Doradca Techniczno-Handlowy potwierdzi montaż wełny skalnej ROCKWOOL.
• Teraz wystarczy tylko odebrać nagrodę!
Promocja trwa do 15 grudnia. Każdy wykonawca może zgłosić aż cztery realizacje ociepleń wolnostojących domów jednorodzinnych. Dodatkowe informacje o akcji i nagrodach, a także regulamin można znaleźć na stronie Promocji dla Wykonawców.

O ROCKWOOL Polska Sp. z o.o.:

Jako ROCKWOOL Polska Sp. z o.o. jesteśmy częścią Grupy ROCKWOOL. Posiadamy 2 fabryki w Polsce – 
w Cigacicach i w Małkini. Zatrudniamy ponad 1200 pracowników. W naszej ofercie znajdują się izolacje budowlane, specjalistyczne izolacje i rozwiązania techniczne oraz przemysłowe.

Jako Grupa ROCKWOOL czujemy się zobowiązani do poprawy warunków życia każdego, kto korzysta z naszych rozwiązań i produktów. Nasza wiedza i doświadczenie pozwalają nam rozwiązywać wiele z najistotniejszych dziś wyzwań w zakresie zrównoważonego budownictwa: od redukcji zużycia energii i zanieczyszczenia hałasem, przez podniesienie bezpieczeństwa pożarowego, do skutecznej walki z niedostatkiem wody oraz powodziami. Szeroka gama naszych produktów i rozwiązań odzwierciedla różnorodność potrzeb mieszkańców naszego globu, wspierając jednocześnie naszych partnerów w zmniejszaniu emisji dwutlenku węgla.

Wełna skalna to niezwykle wszechstronny materiał, stanowiący podstawę wszystkich naszych działań.
Z zespołem ponad 11 000 oddanych kolegów i koleżanek z 39 krajów jesteśmy światowym liderem w produkcji rozwiązań z wełny skalnej. Od izolacji budowlanych, akustycznych sufitów oraz zewnętrznych okładzin fasadowych, przez rozwiązania ogrodnicze i zmodyfikowane włókna używane w przemyśle, aż do izolacji dla przemysłu i energetyki oraz przemysłu morskiego i przybrzeżnego.