Rozwój to priorytet – nowe inwestycje Galeco

Drugi zakład produkcyjny w Balicach i nowe biuro handlowe w Płocku to dwa obiekty zbudowane w 2022 roku przez krakowskiego producenta systemów rynnowych firmę Galeco. Na rok 2023 zaplanowana jest budowa biura w Poznaniu. Nowe inwestycje to wynik intensywnego rozwoju firmy, która ugruntowuje swój wizerunek rynkowego lidera stawiającego na innowacje i dostępność.

W podkrakowskich Balicach powstała druga hala, gdzie produkowane są wyłącznie produkty ze stali. Sukcesywnie zwiększająca się skala produkcji oraz plany firmy na przyszłość spowodowały, że konieczne stało się rozdzielenie linii produkcyjnych dla wyrobów stalowych i PVC. Budynek, którego realizacja trwała rok, jest połączony z częścią administracyjną. Obiekt przy ulicy Przemysłowej przyciąga wzrok za sprawą nowoczesnego designu bryły budynku.

W sierpniu w Galeco świętowano otwarcie nowej siedziby biura handlowego w Płocku przy ulicy Kutnowskiej. Wewnątrz zainteresowani mogą obejrzeć na żywo produkty tej marki, porozmawiać z doradcą i dowiedzieć się więcej na temat oferowanych rozwiązań rynnowych.

Na dwóch obiektach oddanych ostatnio do użytku plany inwestycyjne Galeco wcale się nie kończą. Na rok 2023 planowana jest budowa biura w Poznaniu – obecnie trwa procedura uzyskiwania pozwolenia na budowę. W najbliższej przyszłości zostanie też rozbudowany i zmodernizowany pierwszy zakład produkcyjny w Balicach.

– Nowe obiekty traktujemy jako nasze wizytówki – mówi Magdalena Buryło, koordynator ds. marketingu w firmie Galeco – Zależy nam, żeby były nowoczesne i reprezentacyjne.