Schedline Express już jest! Sprawdź najlepsze oferty od specjalisty wyposażenia łazienek

Gazetka promocyjna produktów Schedpol już jest dostępna! Znajdziesz w niej informacje o nowościach i najlepszych ofertach firmy Schedpol – polskiego producenta, który od ponad 40 lat specjalizuje się w dostarczaniu innowacyjnych i nowoczesnych sprzętów do łazienek.

 

Gwarancja dostępności i ekspresowa wysyłka

Schedpol, wiodący polski producent wyposażenia łazienek, rusza ze specjalną ofertą promocyjną, która potrwa od 1 lipca do końca października. Wszystkie szczegóły na temat aktualnych promocji znajdą się w premierowym numerze gazetki Schedline Express. Jest ona dostępna w ponad 500 sklepach i salonach łazienkowych na terenie całej Polski, zapewniając klientom pełen pakiet informacji o ofercie. W ramach kampanii promocyjnej, producent gwarantuje pełną dostępność produktów z gazetki, z wysyłką w ciągu 48 godzin i dostawą do klienta w ciągu maksymalnie 3 dni. Konsumenci będą mogli też liczyć na rabaty sięgające 15% na poszczególne produkty, np. na wybrane modele brodzików kompozytowych z serii Protos – trwałe i ultralekkie brodziki o wzmocnionej konstrukcji, wykonane w technologii Stabilsound Plus®.

 

Stabilsound Plus® – dlaczego warto?

Stabilsound Plus® od Schedpol to jedna z czołowych technologii polskiego producenta w segmencie brodzików kompozytowych. Jej istotą jest innowacyjny, wielowarstwowy kompozyt Stonicryl®, który zapewnia stuprocentową trwałość oraz solidność brodzika na całej jego powierzchni. Materiał ten jest niezwykle wytrzymały, w pełni odporny na nacisk oraz wszelkiego rodzaju uszkodzenia, a przy tym bardzo lekki, co wpływa na znaczną redukcję wagi. Niska waga brodzika umożliwia jego łatwy montaż nawet przez jedną osobę. Izolację termiczną i akustyczną podczas kąpieli gwarantuje zastosowane wypełnienie stabilizujące, zaś spodnia warstwa hydroszczelna chroni przed wchłanianiem wilgoci od dołu, co pozwala na zachowanie trwałości i jakości brodzika przez długie lata. Wszystkie brodziki wykonane w technologii Stabilsound Plus® posiadają powłokę ułatwiającą czyszczenie Easy to Clean® i antybakteryjną Antibac®.

 

Schedpol – specjalista od innowacji w łazience

Polska firma Schedpol od ponad 40 lat specjalizuje się w projektowaniu i produkcji brodzików, wanien, nośników i systemów odpływu wody. Cztery dekady doświadczenia pozwoliło firmie na objęcie pozycji lidera innowacji w sektorze sanitarnym i jednocześnie wiodącego polskiego dostawcy wyposażenia łazienek. Producent posiada dwie marki własne: Schedpol i Schedline Collection oraz tworzy sprzęty personalizowane pod markami swoich klientów.