Siódmy w Warszawie sklep Castorama na Bartyckiej z największą strefą inspiracji

Castorama przy ul. Bartyckiej 26a to kolejny, ważny punkt na mapie Warszawy. W pierwszym, dwupoziomowym sklepie sieci w Polsce klienci znajdą jedną z największych w kraju stref inspiracji kuchni, łazienek i garderoby oraz aż 5 stanowisk do projektowania. Sklep oferuje niemal 35 tys. najpotrzebniejszych artykułów do budowy, remontu i urządzenia domu i ogrodu. Na klientów Castorama na Bartyckiej czeka od środy 23 sierpnia.

Nowo otwartą Castoramę wyróżnia jedyny w Polsce, dwupoziomowy układ budynku. Na parterze rozlokowano strefę handlową z najpotrzebniejszymi produktami do domu i ogrodu, m.in. narzędziami ręcznymi, artykułami metalowymi i elektrycznymi, farbami, czy chemią budowlaną. Do dyspozycji klientów jest również strefa ogrodowa z narzędziami przydatnymi do uprawy roślin, artykułami sezonowymi i doniczkami – prowadzi do niej wyjście na część sklepu zwaną pergolą.

Na pierwszym piętrze przygotowano wyjątkową strefę inspiracji. Klienci mogą przechodzić alejkami pełnymi produktów inspirujących do zmiany wnętrza. Czekają tam również gotowe propozycje aranżacji łazienki, kuchni czy garderoby. Dla tych, którzy potrzebują pomocy w zaprojektowaniu wymarzonego wnętrza w sposób funkcjonalny i estetyczny czeka, aż 5 stanowisk projektowych.

– Nowa Castorama położona jest w wyjątkowym miejscu z „branżową” historią, dobrze znaną mieszkańcom Warszawy. Ogromna strefa inspiracji to zatem prawdziwa gratka dla wszystkich szukających pomysłowych i stylowych rozwiązań i produktów potrzebnych do stworzenia wymarzonego domu czy ogrodu. Jestem pewien, że nasz sklep przyciągnie wielu miłośników majsterkowania, jak i profesjonalistów, którzy cenią sobie szeroką i nowoczesną ofertę, świetny design i przystępne ceny. – mówi Szymon Starzyński, dyrektor sklepu Castorama Bartycka.

Klienci robiący zakupy online, mogą odebrać towar bezpośrednio w sklepie na Bartyckiej lub w Castomacie dostępnym 24/7. Sklep oferuje również usługi transportu, wniesienia i montażu mebli. To nadal nie koniec udogodnień zakupowych – sklep  oferuje również wygodne formy i terminy płatności w ratach. Na terenie obiektu dostępne jest też darmowe wifi, pozwalające na sprawne korzystanie z aplikacji mobilnej Castoramy. Aplikacja daje możliwość ekspresowych zakupów z wykorzystaniem skanera kodów kreskowych, zapisania swojej listy zakupów, czy udostępnienia jej swoim kontaktom.

Na Bartyckiej do dyspozycji klientów oddano 2 windy, które ułatwiają poruszanie się osobom z niepełnosprawnościami, a także umożliwiają sprawniejszy transport produktów między piętrami. Castorama Bartycka czynna jest od poniedziałku do piątku od 6:30 do 22:00, a w soboty od 7:00 do 22:00. W niedziele handlowe, w tym w najbliższą, 27 sierpnia, sklep będzie czynny od 10:00 do 18:00. Na klientów czeka parking na 116 miejsc. Sklep został wyposażony w nowoczesne rozwiązania, takie jak, inteligentne energooszczędne oświetlenie LED, system klimatyzacyjny czy ekonomiczny system centralnego zarządzania budynkiem BMS.

W związku z nowym otwarciem na odwiedzających sklep przy ul. Bartyckiej od 23 do 27 sierpnia czeka loteria w której do wygrania jest 20 tys. zł, szereg atrakcyjnych nagród rzeczowych o łącznej puli 81 tys. zł oraz szereg promocji na produkty marek własnych Castoramy. Klienci otrzymają również zwrot 100 zł na kartę podarunkową za każde wydane 500 zł oraz 15% zwrotu na kartę podarunkową za zakup kuchni z wyposażeniem. Co więcej, do końca października trwa konkurs, w którym nagrodą o wartości 10 tys. zł jest m.in. projekt kuchni zrealizowany przez Dorotę Szelągowską, ambasadorkę Castoramy.

99. sklep Castoramy weźmie również udział w zbliżającej się akcji „Kwiaty za elektrograty”, która potrwa od 7 do 9 września 2023. Przez cały weekend, przyniesiony do sklepów zużyty domowy sprzęt elektryczny i elektroniczny, będzie można wymienić na kwitnące wrzosy.

***

Castorama Polska Sp. z o.o. jest liderem w kategorii polepszania warunków mieszkaniowych w naszym kraju. Firma uruchomiła swój pierwszy sklep w 1997 roku. Obecnie prowadzi sprzedaż w 99 sklepach w różnych częściach Polski. Zapewnia również klientom w całym kraju dostęp do oferty on-line. Spółka zatrudnia prawie 13 tys. pracowników. Castorama Polska Sp. z o.o. jest częścią Kingfisher plc, międzynarodowej spółki posiadającej 1470 sklepów w 8 krajach Europy – szczegóły na stronach castorama.pl oraz kingfisher.com. Więcej o działaniach firmy w zakresie zrównoważonego rozwoju można przeczytać na stronie Zrównoważony rozwój (castorama.pl).