Stawiamy na innowacje, rozwój i edukację

Bostik Polska jest bez wątpienia liderem w produkcji nowoczesnych preparatów do uszczelniania, klejenia i rozwiązań do podłóg. Ponad stuletnia tradycja zobowiązuje, a firma śmiało podąża wytyczoną od dekad ścieżką rozwoju opartego na wprowadzaniu innowacyjnych produktów, przemyślanym podejściu do biznesu, a także wsparciu merytorycznym partnerów biznesowych i edukacji użytkowników na co dzień korzystających z oferty Bostik.

Począwszy od katalogu naszych produktów, poprzez kompetencje pracownicze, aż do relacji z klientami dążymy do doskonałości. Staramy się o to, by nasze podejście pozostało elastyczne, na bieżąco reagujemy na potrzeby odbiorców, obserwując trendy na rynku. Uważamy, że szczególnie w obecnym okresie, jest bardzo ważne, by zapewnić maksymalne wsparcie wszystkim naszym klientom i współpracownikom. W związku z tym ulepszamy ofertę edukacyjną, wprowadzając nowe rozwiązania. Rok 2022 był pod tym względem szczególnie udany – podkreśla Artur Kreczyński, Dyrektor Sprzedaży i Marketingu Bostik.

Jedną z najważniejszych inicjatyw jest Centrum Szkoleniowe Bostik Academy, w ramach którego dostępne są szkolenia online dla profesjonalistów z branży budowlanej. Następnym krokiem było wprowadzenie Mobilnego Centrum Szkoleniowego, czyli Bostik Trucka, który jest uzupełnieniem oferty edukacyjnej dostępnej w internecie. Kierując się zasadą „Lepsze rezultaty dzięki wiedzy”, we wrześniu 2023 zostało uruchomione Centrum Doskonałości Bostik działające na terenie siedziby firmy w Sadach koło Poznania. Warsztaty prowadzone przez ekspertów Bostik umożliwiają klientom lepsze poznanie produktów i ich właściwości. Wiedza z pierwszej ręki zdobyta na szkoleniu, które ma charakter wykładu połączonego z częścią praktyczną to doskonałe rozwiązanie dla specjalistów z branży, a także handlowców zajmujących się sprzedażą produktów budowlanych.

Wprowadzanie innowacyjnych rozwiązań i stałe poszerzanie oferty edukacyjnej, to nie jedyne warte podkreślenia aspekty działalności firmy. Narzędzia takie jak aplikacja mobilna Bostik PRO, to znakomity dodatek, z którego chętnie skorzysta każdy profesjonalista. Informacje o produktach Bostik, karty techniczne, wideo poradniki i wiele innych przydatnych materiałów dostępnych jest na wyciągnięcie ręki. Aplikacja ma bardzo intuicyjną nawigację, a co najważniejsze działa także w trybie offline, więc można z niej skorzystać podczas zakupów w sklepie, czy na budowie, nawet gdy nie ma zasięgu internetu.

Firma od lat inwestuje w rozwój polskiego sportu, a efektem jest kilkuletnia współpraca jako sponsora tytularnego kobiecej drużyny siatkarskiej BKS Bielsko-Biała. Klub jest w ścisłej czołówce polskiej ekstraklasy, a Bostik chętnie wspiera drużynę w osiąganiu kolejnych sukcesów i zdobywaniu siatkarskich trofeów.

W nowy rok firma wkracza z ambitnymi planami dotyczącymi rozwinięcia katalogu produktów, a także wprowadzenia kolejnych rozwiązań cyfrowych. Wypatrujcie nowości od Bostik Polska na firmowych stronach www i w mediach społecznościowych.

www.bostik.pl

www.facebook.com/bostikpolska

Bostik jest wiodącym, globalnym producentem chemii budowlanej, specjalizującym się w opracowywaniu i wytwarzaniu innowacyjnych rozwiązań do klejenia i uszczelniania. Firma zatrudnia obecnie ponad 6000 osób w 49 krajach na 5 kontynentach. Dostarcza zróżnicowane produkty zarówno dla klientów indywidualnych, jak i odbiorców biznesowych z branż m.in. budowlanej i przemysłowej. Od momentu powstania w 1889 roku, firma opatentowała ponad 9000 technologii. Obecnie kontynuuje rozwój jako część Grupy Arkema – światowego lidera w dziedzinie chemii specjalistycznej i materiałów o wysokiej wydajności.