System ELABRICK – nowe rozwiązanie na rynku budowlanym

Klej jest jednocześnie fugą, dzięki czemu nie musimy martwić się o dodatkowy proces fugowania czy impregnowania rozwiązania ELABRICK. Co więcej, płytki mogą być samodzielnie docinane nożyczkami oraz – w razie potrzeby – wyginane. Pozwala to na szybkie i estetyczne wykończenie narożników, jak również gzymsów czy słupów.

Wyjątkowa kolorystyka


Płytki ELABRICK w kolorze Colorado

Płytki ELABRICK w kolorze Minsk Fot. Elastolith

Nową linię elastycznych płytek klinkierowych ELABRICK tworzy aż 30 różnorodnych modeli kolorystycznych oraz 7 kolorów fug. W ofercie znajdują się płytki klinkierowe w kilku gamach barw: jasnych, ceglanych oraz ciemnych.

Wśród najjaśniejszych odcieni znajdują się płytki w kolorze Alaska, których biel idealnie wkomponuje się w aranżację nowoczesnych, minimalistycznych obiektów. Z kolei model Minsk oraz Paris to ciekawe rozwiązania bazujące na różnych odcieniach jasnej szarości. Decydując się na odcienie beżu i piaskowca możemy wybierać pomiędzy płytkami Corsica, Sevilla i Muricia. Płytki ELABRICK dostępne są także w tradycyjnej, ceglanej barwie. Naturalną cegłę idealnie odwzorowują płytki Sahara, Alabama, Cordoba, Colorado, Oregon oraz Geneve, natomiast połączenie czerwieni i szarości odnajdziemy w płytkach Luzern. Do najciemniejszej oferty kolorystycznej, która odpowiada na potrzeby współczesnych inwestorów należą płytki ELABRICK w kolorach Blackpool, Nebraska, Kreta czy Madagaskar. Są one dostępne w odcieniach antracytu oraz czerni.

Klej, pełniący również funkcję fugi, jest dostępny w kolorze białym, szarym, jasnoszarym, szarym piaskowym, szarym cementowym, brązowym oraz antracytowym. Tak szeroka kolorystyka umożliwia stworzenie wyjątkowych, indywidualnych aranżacji, które będą pięknie prezentować się na elewacjach budynków, cokołach, garażach, a także we wnętrzach – na przykład jako dekoracyjna ściana.

Płytki klinkierowe ELABRICK to idealny system dla każdego. Nawet przy minimalnych zdolnościach manualnych i plastycznych możemy bowiem samodzielnie przeprowadzić ich montaż. System gwarantuje wysoką jakość i wytrzymałość, a jednocześnie pozwala uzyskać niezwykły efekt wizualny, odpowiednio dobrany do każdego rodzaju obiektu. Szerokie możliwości zastosowania mineralnych płytek klinkierowych sprawiają, że jest to niezwykle funkcjonalny i uniwersalny produkt, który dopełni każde wnętrze oraz elewację naszego domu.

Płytki ELABRICK są dostępne w marketach grupy PSB, PSB Mrówka, w sieci sklepów OBI oraz Merkury Market. Można je będzie również wkrótce zamówić bez wychodzenia z domu w sklepie internetowym www.elabrick24.pl.