Szybkie i dokładne cięcie bez dodatkowych obliczeń

Nowa akumulatorowa ukośnica SYMC 70 Festool

Rolki umożliwiają podwyższenie stołu roboczego SYMC 70 dokładnie do wysokości Systainera SYS 3 M 137.

Przy użyciu nowej akumulatorowej pilarki SYMC 70 – listwy przytniesz dwa razy szybciej niż przy użyciu ukośnicy przesuwnej. Co więcej bez dodatkowych przewodów które mogłyby przeszkadzać, co daje pełną mobilność w pracy. Kątownik nastawny, który jest w zestawie umożliwia dokonanie pomiaru kątów zarówno wewnętrznych, jak i zewnętrznych oraz przeniesienie ich na system ustawianych symetrycznie prowadnic.

Szybko najlepszy rezultat: Dzięki nowej akumulatorowej pilarce ukośnicy SYMC 70 listwy można ciąć dwa razy szybciej niż przy użyciu ukośnicy przesuwnej.
Przełącznik i uchwyt są umieszczone centralnie, dzięki czemu można je obsługiwać z równą łatwością z prawej i lewej strony.
Dla zapewnienia spokojnej pracy na co dzień, wszystkie ładowarki i akumulatory Festool, podobnie jak wszystkie narzędzia Festool, są objęte kompleksowym Festool Service.Festool to nie tylko niezawodne elektronarzędzia. To również najwyższej jakości obsługa, w tym bezpłatny pakiet usług w ramach Gwarancji all-inclusive:

Cięcie pod kątem nigdy nie było tak łatwe i precyzyjne, jak przy użyciu nowej akumulatorowej pilarki SYMC 70. Ukośnica SYMC 70 umożliwia również dokładnie cięcie po dwusiecznej kąta, co jest możliwe dzięki symetrycznemu systemowi prowadnic. Listwy można przycinać pod dowolnym kątem w mgnieniu oka. W codziennym użytkowaniu zamontowane na stałe rolki ułatwiają szybkie i łatwe ustawianie pilarki. Dzięki rolkom pilarka szybko i łatwo dostosowuje swoje położenie do użytkownika oraz docinanych listew. Umożliwia to wydajną pracę nawet w małych pomieszczeniach. W codziennym użytkowaniu SYMC 70 okazuje się mocną i wytrzymałą towarzyszką: odpowiada za to połączenie bezszczotkowego silnika EC-TEC i systemu dwóch akumulatorów (2 x 18 V). Do tego dochodzi wiele inteligentnych szczegółów, takich jak przyjazna dla użytkownika koncepcja przełączania oraz światło LED wskazujące linię cięcia. W celu zapewnienia pracy w warunkach mniejszego zapylenia, również bez odkurzacza mobilnego, do osobnego pojemnika zbierany jest pył bezpośrednio z miejsca, w którym powstaje. Pilarka SYMC 70 umożliwia również wybór obsługi dla osób lewo i praworęcznych: przełącznik i uchwyt są umieszczone centralnie, dzięki czemu można je obsługiwać z równą łatwością z prawej i lewej strony. SYMC 70 jest wyposażona dodatkowo w synchronicznie obracane ograniczniki, które umożliwiają precyzyjne cięcie pod kątem. Kąty zewnętrzne do 60° i wewnętrzne do 68° uzyskuje się bez wysiłku – już przy jednym ustawieniu. Z kolei połączenie systemu podwójnego akumulatora (2 x 18 V) i bezszczotkowego silnika EC-TEC sprawia, że SYMC 70 gwarantuje maksymalną wytrzymałość bez korzystania z przeszkadzających kabli i tym samym zapewnienia pełnej swobody ruchu. Rolki umożliwiają podwyższenie stołu roboczego SYMC 70 dokładnie do wysokości Systainera SYS 3 M 137. Ten z kolei może zostać wykorzystany jako stół roboczy, na którym można bezpiecznie oprzeć długie elementy obrabiane.

SYMC 70 jest wyposażona w synchronicznie obracane ograniczniki, które umożliwiają precyzyjne cięcie pod kątem.
W codziennym użytkowaniu SYMC 70 okazuje się być mocną, a jednocześnie wytrzymałą towarzyszką, dzięki połączeniu bezszczotkowego silnika EC-TEC i dwóch akumulatorów (2 x 18V).
Rolki umożliwiają podwyższenie stołu roboczego SYMC 70 dokładnie do wysokości Systainera SYS 3 M 137.
Światło LED przenosi
cień tarczy pilarskiej
jako dokładny wskaźnik linii cięcia na
materiał.

Nowa akumulatorowa ukośnica SYMC 70 Festool będzie dostępna u Autoryzowanych dystrybutorów Festool już jesienią 2023 r.

Gwarancja all-inclusive

 

Jakość bez kompromisów: Zlecenie naprawy, zgłoszenie gwarancyjne, ochrona na wypadek kradzieży czy dostępność części zamiennych – na kompleksowym serwisie Festool można polegać.
  • Bezpłatna kompleksowa naprawa realizowana szybko, dokładnie i bezpłatnie przez pierwsze trzy lata. Wymieniane są nawet części zużywające się podczas standardowej eksploatacji jak i uszkodzone baterie czy ładowarki.
  • Wymiana w przypadku kradzieży – skradzione narzędzie zastępowane jest nowym, co wymaga jedynie niewielkiego wkładu własnego (po ewentualnym zdarzeniu).
  • Gwarantowane oryginalne części zamienne przez co najmniej 10 lat. W przeciwnym razie otrzymasz bezpłatnie nowe narzędzie.

Gwarancja all-inclusive dotyczy wszystkich narzędzi Festool, zarejestrowanych w ciągu 30 dni od daty zakupu. Szczegółowe warunki Gwarancji Festool, dostępne na stronie www.festool.pl/serwis.

___________________________________

Dane techniczne SYMC 70

Napięcie akumulatora

2 x 18 V

Prędkość obrotowa na biegu jałowym

1 300 – 1.800/3.500 min-1

Średnica tarczy pilarskiej

216 mm

Kąt wewnętrzny

0-68°

Kąt zewnętrzny

0-60°

Maks. wysokość cięcia kąt wewnętrzny

64 mm

Maks. wysokość cięcia kąt zewnętrzny

70 mm

Szerokość cięcia

80 mm

Przyłącze do odsysania pyłu

27/36 mm

Pojemność akumulatora

4 Ah

Ciężar

11,1 kg

Więcej na www.festool.pl