USZCZELANIACZE AKRYLOWE BOSTIK PERFECT SEAL

W Bostik od samego początku istnienia firmy stawiamy na innowacje i stałą rozbudowę oferty, dlatego zarówno profesjonaliści, jak i majsterkowicze znajdą produkt dla siebie. Dziś przedstawiamy uniwersalne uszczelniacze akrylowe Bostik Perfect Seal Akryl Extra Zewnętrzny i Bostik Perfect Seal Akryl Tynki Strukturalne. Oba preparaty są dedykowane do wypełniania rys i spękań, a łączy łatwość profilowania, odporność na działanie warunków atmosferycznych i śnieżnobiały kolor. Akryl do tynków i akryl zewnętrzny od Bostik to produkty wyjątkowe, ponieważ są odporne na opady i krótkotrwałe zanurzenie, mówiąc krótko, są to po prostu bezkonkurencyjne, najwyższej jakości uszczelniacze akrylowe.

Bostik Perfect Seal Akryl Tynki Strukturalne ma ziarnistą strukturę, zawiera kruszywo i doskonale maskuje wszelkie ubytki lub spękania w tynkach strukturalnych. Ziarno jest drobne ok 1mm, ale delikatne muśnięcia wilgotnym pędzlem umożliwiają dopasowanie go do dowolnej struktury podłoża.

Bostik Perfect Seal Akryl Extra Zewnętrzny poza swoim oczywistym obszarem przeznaczenia świetnie sprawdza się w tzw. pomieszczeniach mokrych takich jak łazienki czy pralnie. Jest nieodzowny wszędzie tam, gdzie inne mocno wrażliwe na wodę akryle mogą nie być wystarczające. Produkt ma bardzo zwartą strukturę, co sprawia, że jego formowanie jest niezwykle łatwe. Warto wspomnieć, że jest to najłatwiejszy w obróbce akryl, dlatego polecamy go także mniej doświadczonym użytkownikom.

Oba produkty spełniają najwyższe normy przewidziane dla tego typu uszczelniaczy, dzięki czemu można bezpiecznie stosować je nie tylko wewnątrz, ale i na zewnątrz pomieszczeń.

Na koniec warto dodać, że przy wszystkich swoich zaletach są to produkty bezpieczne dla użytkownika, łatwe do czyszczenia i dobrze malowalne. Po wyschnięciu oba akryle możemy malować farbami do wnętrz oraz elewacyjnymi.

Więcej informacji o uszczelniaczach akrylowych Bostik Perfect Seal można znaleźć na naszej stronie www:

https://diy.bostik.com/pl-PL/produkty/perfect-seal/perfect-seal-akryl-tynki-strukturalne

https://diy.bostik.com/pl-PL/produkty/perfect-seal/perfect-seal-akryl-extra-zewnetrzny

www.bostik.pl

www.facebook.com/bostikpolska

Bostik jest wiodącym, globalnym producentem chemii budowlanej, specjalizującym się w opracowywaniu i wytwarzaniu innowacyjnych rozwiązań do klejenia i uszczelniania. Firma zatrudnia obecnie ponad 6000 osób w 49 krajach na 5 kontynentach. Dostarcza zróżnicowane produkty zarówno dla klientów indywidualnych, jak i odbiorców biznesowych z branż m.in. budowlanej i przemysłowej. Od momentu powstania w 1889 roku, firma opatentowała ponad 9000 technologii. Obecnie kontynuuje rozwój jako część Grupy Arkema – światowego lidera w dziedzinie chemii specjalistycznej i materiałów o wysokiej wydajności.