Zachowaj świąteczny blask przez cały rok

Okres przedświąteczny to czas, kiedy przykładamy szczególną wagę do dekoracji wnętrz. Pojawiają się w nich charakterystyczne barwy, nastrojowe światełka i błyszczące ozdoby, które sprawiają, że nasze domy i mieszkania stają się wyjątkowo przytulne i rozświetlone. Niestety wraz z nowym rokiem świąteczny nastrój znika wraz z ozdobami, które czekają długie miesiące na ponowne wykorzystanie. Nasze wnętrza mogą jednak błyszczeć przez okrągły rok. Wystarczy wybrać drzwi wewnętrzne z dekorem, które dodadzą blasku i elegancji, czyniąc mieszkanie nastrojowym azylem niezależnie od okazji.

Święta to czas szczególny nie tylko dla nas, ale i dla naszych wnętrz. To wtedy wprowadzamy do nich ozdoby, które wprowadzają świąteczną atmosferę. W naszych domach pojawiają się przybrane bombkami choinki, stroiki, kolorowe światełka czy częściej niż zwykle palone są świece. Przystrojone wnętrza towarzyszą nam w spotkaniach z bliskimi, zachęcając do długich rozmów przy stole i korzystania ze wspólnego czasu, a wszechobecny blask, z powodzeniem wprowadza nas w pozytywny nastrój, zachęcając do  wypoczynku i nostalgii. Aby przedłużyć ten stan warto pozostawić w swoich wnętrzach odrobinę blasku lub szukać rozwiązań, które zapewnią go w pozostałej części roku.

W szerokiej ofercie drzwi wewnętrznych ERKADO znajdują się modele, które z powodzeniem możemy wykorzystać, aby ozdobić i rozświetlić wnętrze. Dzięki swojej dekoracyjności i różnorodności sprawią, że w łatwy sposób stworzymy aranżację na miarę naszych potrzeb. Poniżej znajdziecie trzy sposoby na to, jak za pomocą drzwi zatrzymać ze sobą świąteczny blask wnętrza na dłużej.

Detale odmieniające wnętrze

Jeżeli jesteśmy zwolennikami delikatnych wykończeń, doskonałym rozwiązaniem będą intarsje i model drzwi ALTAMURA. Jego prosta forma przyozdobiona złotymi elementami doda wnętrzu blasku, nie przytłaczając go, a jedynie dopełniając stylistykę pomieszczenia. Dobierając do drzwi mosiężną lub złoconą klamkę stworzymy kompozycję, która w dyskretny sposób doda pomieszczeniu charakteru. Intarsje dostępne w ośmiu różnych układach sprawią, że każdy znajdzie coś dla siebie. Szeroki wybór oklein dodatkowo umożliwi stworzenie wymarzonych drzwi na własnych zasadach.

Wielkie wejście ze złotem w roli głównej

Delikatność we wnętrzu ma zdecydowanie swoje zalety, co jednak jeśli chcemy, aby drzwi grały w nim pierwsze skrzypce? Idealnym rozwiązaniem będzie model drzwi ORCHIDEA, który zachęci do wejścia do pomieszczenia każdego odwiedzającego. Ozdobne aplikacje dostępne m.in. w złotym kolorze zestawione z okleinami w odcieniach nawiązujących do kory jesionu, dębu czy orzecha, lub tych klasycznych w kolorze białym i czarnym sprawią, że ORCHIDEA doskonale wpisze się we wnętrza w stylu art deco i glamour. Natomiast we wnętrzach utrzymanych w neutralnej stylistyce stanie się główną gwiazdą. Dodatkowo, możliwość wyboru przeszklenia w wersji matowej lub bezbarwnej sprawia, że mamy wpływ na ilość światła jaką chcemy wpuszczać do wnętrza.

Podkreśl blask z pomocą luster

Lustro to prosty sposób na dekorację i powiększenie przestrzeni. Jeżeli nasze wnętrze jest bogate w błyszczące ozdoby i nastrojowe światełka to w łatwy sposób możemy wzmocnić ich efekt za pomocą odpowiednich drzwi wewnętrznych. Takim modelem jest TURAN 7, wyposażony jednostronnie w lustro. Dzięki niemu z powodzeniem odbijemy światło i rozświetlimy wnętrze, co doda mu przytulności i ciepłego charakteru, a co więcej optycznie powiększymy małe przestrzenie.

ERKADO od 45 lat oferuje bogatą ofertę drzwi wewnętrznych, zewnętrznych oraz akcesoriów drzwiowych. W produktach marki widoczne jest połączenie tradycji rzemieślniczych z nowymi technologiami oraz najnowszymi rozwiązaniami zapewniającymi zrównoważony proces produkcji. Jako jeden z wiodących producentów drzwi na krajowym rynku, ERKADO posiada swoje hale produkcyjne i magazynowe w 3 lokalizacjach: Gościeradów, Chwałowice oraz Radom, w których zatrudnia ponad 800 pracowników. Firma stale się rozwija, corocznie zwiększając liczbę produkowanych drzwi, ościeżnic oraz innych produktów uzupełniających. W 2021 roku hale produkcyjne opuściło 620 tys. skrzydeł drzwiowych. Marka z powodzeniem realizuje swoją strategię ekspansji na zagraniczne rynki. Stały rozwój, dywersyfikacja oferty i wdrażanie innowacyjnych rozwiązań sprawia, że produkty ERKADO, poza polskim rynkiem, dostępne są już w 34 krajach na całym świecie. ERKADO dba o to, aby produkcja odbywała się w ramach ogólnoświatowych norm FSC, a infrastruktura spełniała wszelkie normy emisyjności oraz termoizolacji ustalone przez właściwe instytucje krajowe i unijne. Produkty ERKADO dostępne są na terenie całego kraju w salonach firmowych, salonach Premium oraz autoryzowanych punktach sprzedaży.

Więcej informacji:

https://erkado.pl/  

https://www.facebook.com/Erkado   

https://www.linkedin.com/company/erkado/   

https://www.instagram.com/erkadodrzwi/