Żyj wygodniej ze smartCONNECTED! Wakacyjne promocje w e-sklepie WIŚNIOWSKI

Jak zabezpieczyć dom, wyjeżdżając na urlop? Funkcja smartCONNECTED™ pozwala na automatyczne zarządzanie domem, umożliwiając zdalne sterowanie bramami, oknami, drzwiami, ogrodzeniem czy roletami za pomocą jednej aplikacji. Symulacja obecności, którą upozorujesz z funkcją smart, odstraszy nieproszonych gości. Teraz produkty smartCONNECTED™ od WIŚNIOWSKI dostępne są w wakacyjnie niskich cenach.

Symuluj obecność w domu podczas Twojego urlopu

Na wakacjach czy w podróży służbowej, ze smartCONNECTED™ możesz sprawić, by Twój dom wyglądał, jakbyś był na miejscu. Funkcja symulacji obecności co rano automatycznie otworzy rolety, sprawiając, że wszystko będzie jak co dzień. W nocy rolety zamkną się, a światła zgasną i nikt nawet nie zorientuje się, że dom stoi pusty.

Z funkcją smartCONNECTED zyskujesz możliwość sterowania domem z dowolnego miejsca na świecie. Sąsiadowi, który w czasie Twojej nieobecności przyszedł podlać rośliny czy nakarmić rybki, otworzysz drzwi jednym kliknięciem. Zintegrowanie systemu z czujnikiem temperatury pozwoli na automatyczne zamknięcie rolet w czasie upału. Możliwości są ogromne – jedna centrala smartCONNECTED™ Box może kontrolować do 100 urządzeń w technologii io-homecontrol – także głosowo, z pomocą asystenta Google.

System Inteligentny Dom – WIŚNIOWSKI jest odpowiedzią na najbardziej zaawansowane potrzeby klienta w obszarze obsługi stolarki otworowej i ogrodzeń. Kompleksowa idea kryjąca się za nazwą smartCONNECTED™ to inwestycja w bezpieczeństwo i najwyższy komfort użytkowania domu. Umożliwia zarządzanie bramą garażową, wjazdową, furtką, drzwiami, roletami, żaluzjami, markizami, a nawet oświetleniem za pomocą jednej aplikacji na smartfon. Aplikacja jest chroniona indywidualnym kodem dostępu, co zapewnia dodatkową ochronę domu – podsumowuje Wiesław Noga, menedżer produktu automatyka w firmie WIŚNIOWSKI.

Wakacyjne smart promocje

Teraz smart produkty WIŚNIOWSKI zakupisz w wakacyjnych cenach. Skorzystaj z atrakcyjnych ofert na: centralę smartCONNECTED Box, nadajniki PULSAR io (czterokanałowe) i naścienne io (trzykanałowe) oraz klawiaturę KEDYPAD io (dwukanałową). Dodatkowo, przy zakupach za minimum 5000 złotych odbierasz SmartPrezent w postaci atrakcyjnych zniżek na wybrane produkty w technologii io. Promocja potrwa do 31 sierpnia 2023.

Sprawdź promocje bezpośrednio w sklepie: sklep.wisniowski.pl

smartCONNECTED™ to drzwi do nowego wymiaru technologii, który zapewni komfort i bezpieczeństwo w trakcie wakacyjnych podróży. Sprawdź szczegóły promocji i zacznij cieszyć się pełną kontrolą nad swoim domem już teraz!

Szczegóły akcji na: wisniowski.pl/smartconnected/