30 lat Sika Poland. Roadshow Sika w punktach Bricoman startuje wkrótce!

Sika, międzynarodowy koncern dostarczający specjalistyczne produkty chemiczne, obchodzi w tym roku trzydziestolecie swojej obecności na polskim rynku. Z tej okazji w dziewięciu punktach Bricoman w całej Polsce powstanie miasteczko Sika City, w którym fachowcy będą mogli spotkać się z ekspertami marki i bliżej poznać ofertę produktową Sika. Będzie także konkurs!

W 1991 roku szwajcarska marka Sika po raz pierwszy zaprezentowała swoje produkty polskim wykonawcom. Od tamtej pory firma zyskała uznanie specjalistów w branży budowlanej, jako dostawca niezawodnych materiałów m.in. do klejenia, uszczelniania czy wypełniania.

Wrzesień pod znakiem Roadshow Sika

Pierwsze spotkanie marki z wszystkimi zainteresowanymi fachowcami odbędzie się już 9 września w Lublinie. Miasteczko Sika City powstanie w punkcie Bricoman, zlokalizowanym przy Al. Kraśnickiej  128. Marka zaplanowała trzy prezentacje swoich systemów i produktów z zakresu naprawy i ochrony betonu, posadzek oraz zabezpieczeń i hydroizolacji.

Nasi eksperci będą dostępni w miasteczku już od 9 rano – chętnie porozmawiają z gośćmi, doradzą oraz wymienią się doświadczeniami. Będzie można także samodzielnie przetestować nasze produkty – chcemy, żeby każdy nie tylko miał szansę poznać naszą bogatą ofertę, ale i mógł przekonać się o jakości naszych materiałów oraz łatwości ich użytkowania – mówi Natalia Rajczonek, marketing manager w Sika Poland.

Wyścig po cenną nagrodę

Jako jedną z głównych atrakcji podczas wydarzenia, Sika zaplanowała również konkurs – Wyzwanie będzie polegało na wykonaniu kilku precyzyjnych zadań budowlanych na czas. Pozwoli to naszym użytkownikom zarówno sprawdzić swoje umiejętności, jak i docenić zalety produktów Sika – tłumaczy Natalia Rajczonek. Warto wziąć udział w zmaganiach, bo do wygrania jest cenna nagroda – wiertarko-wkrętarka z zestawem bitów marki Milwaukee – narzędzie przydatne każdemu fachowcowi.

Po Lublinie Sika City zagości kolejno także w punktach Bricoman w: Białej Podlaskiej, Warszawie (dwie lokalizacje), Jaworznie, Łodzi, Gdańsku, Szczecinie i Poznaniu. Wszelkie szczegóły na temat wydarzeń będą dostępne na profilu Facebook Sika Poland.

O firmie

Sika to międzynarodowy koncern, który powstał w 1910 r. w Szwajcarii. Jest obecny w ponad 100 krajach na całym świecie, zatrudnia ponad 25 tys. pracowników. Sika specjalizuje się w tworzeniu wysokiej jakości systemów i produktów do klejenia, uszczelniania, tłumienia, wzmacniania oraz ochrony w sektorze budowlanym i wielu innych gałęziach przemysłu. W Polsce Sika obecna jest od 1991 r. Firma odgrywa wiodącą rolę w sektorze specjalistycznej chemii budowlanej dla budownictwa inżynieryjnego. Więcej o marce: https://pol.sika.com/