4D Grupa wyróżniona certyfikatem “MARKA UZNANA NA POLSKIM RYNKU”

Działająca na rynku od 2020 roku 4D Grupa umacnia swoją pozycję jako ważny i prężnie rozwijający się partner biznesowy. Dowodem na to jest pozyskiwanie do współpracy kolejnych mocnych, rynkowych graczy – wiodących producentów materiałów budowlanych oraz renomowane hurtownie. Do listy sukcesów firmy dopisać można kolejne wyróżnienie. Tym razem jest to przyznawany przez Instytut Badań Marki certyfikat – “MARKA UZNANA NA POLSKIM RYNKU”, potwierdzający dbałość o najwyższą jakość usług oraz zapewnienie wysokich standardów obsługi klienta.

IBM to niezależna firma badawcza, która działa od 2004 roku. Stworzony przez nią projekt certyfikacyjny „MARKA UZNANA NA POLSKIM RYNKU” dedykowany jest przedsiębiorstwom i instytucjom publicznym, które w szczególny sposób troszczą się o swoich klientów, pracowników oraz partnerów biznesowych. Przyznawane co roku wyróżnienia potwierdzają transparentność, uczciwość i poszanowanie szeroko pojętej etyki biznesu przez odznaczone podmioty. Stanowią także poświadczenie ich pozytywnych relacji z rynkowym otoczeniem. Co szczególnie istotne – przyznanie wyróżnienia poparte jest rzetelnymi badaniami rynku i następuje nie tylko na wniosek zainteresowanych nim firm i instytucji, ale przede wszystkim w odpowiedzi na rekomendacje składane przez samych klientów, pracowników czy interesariuszy. 

Niezwykle cieszymy się z certyfikatu przyznanego przez Instytut Badań Marki. To dla nas szczególnie ważne wyróżnienie – nie tylko dlatego, że jest ono pierwszym w historii naszej firmy, ale także ze względu na sposób wyłaniania laureatów. 4D Grupa to młoda marka, obecna na rynku od 2020 roku. W zaledwie 2 lata udało nam się zyskać zaufanie współpracujących z nami producentów oraz hurtowni w całej Polsce. Pracujący z nami ludzie przekonali się, że wyznawane przez nas wartości i sposób prowadzenia biznesu nastawiony jest na dialog. Serdecznie dziękujemy i jednocześnie gratulujemy wszystkim hurtowniom dachowym 4D Grupa, gdyż jest to nagroda za wzajemne zaangażowanie, uczciwość i szacunek, które przejawiają się w każdym aspekcie naszej współpracy – mówi Tomasz Piotrowski, Prezes Zarządu 4D Grupa. 

Certyfikat „MARKA UZNANA NA POLSKIM RYNKU” stanowi rynkowe wyróżnienie wśród konkurencji, umacnia pozytywny wizerunek przedsiębiorstwa lub instytucji, podkreślając ich prestiż. Jego laureaci stanowią elitarne grono firm wiarygodnych i odpowiedzialnych. 

———————————————————————————————————————  

O 4D Grupa: 

4D Grupa to zintegrowana sieć hurtowni dachowych, zrzeszająca duże hurtownie i współpracujących z nimi największych producentów. Oparta jest na 4 fundamentach: DACH jest kluczową częścią biznesu Partnerów Handlowych grupy, DOM, bo grupa nie ogranicza się tylko do sprzedaży i dystrybucji materiałów dachowych, ale oferuje również inne materiały budowlane, DESIGN stoi za nowoczesnością w działaniach marketingowych, DIALOG jest podstawą kultury organizacyjnej w firmie. 

Więcej informacji znajdziesz na https://4dgrupa.pl/