Baumit zamieszał na jesiennych targach Bricomarché

W dniach 5-6 września 2023 w Poznaniu odbyła się kolejna, dwunasta edycja wewnętrznych targów budowlanych Bricomarché. Sporo pozytywnego zamieszania podczas wydarzenia wywołała firma Baumit, prezentując pierwszy na rynku beton w rozpuszczalnym worku.

Podczas wewnętrznych targów organizowanych przez Grupę Muszkieterów każdorazowo spotykają się producenci, będący dostawcami sieci oraz przedstawiciele sklepów Bricomarché. Dla obu stron to zawsze świetna okazja do budowania dobrych relacji biznesowych, podejmowania decyzji o współpracy i uzgadniania korzystnych warunków dostaw. Dla kupców to także możliwość zapoznania się z produktami, w tym także nowościami proponowanymi przez ich wytwórców.

Miniona edycja imprezy odbyła się w dniach 5-6 września na terenie Międzynarodowych Targów Poznańskich. Wzięli w niej udział przedstawiciele 175 sklepów sieci Bricomarché oraz 220 dostawców z sektora „dom&ogród” z całej Polski. Nieźle w tych dniach zamieszała firma Baumit i to dosłownie. Przedstawiając swoją ofertę, z dumą prezentowała beton, który można mieszać wraz z opakowaniem, bez konieczności jego rozrywania i wysypywania zawartości.

      

Baumit ALL IN Beton B25 to pierwszy taki produkt na rynku. Aby uzyskać zaprawę gotową do użycia, nie trzeba wysypywać suchej mieszanki z worka, gdyż ten rozpuszcza się podczas mieszania z wodą, stając się częścią produktu. Takie rozwiązanie to prawdziwa rewolucja na rynku. Innowacyjna technologia pakowania oraz przygotowania produktu niesie bowiem ze sobą wiele zalet. Ułatwia i usprawnia pracę wykonawcy, a brak konieczności rozcinania i przesypywania zawartości worka pozwala ograniczyć o 40% ilość powstającego pyłu, co oznacza bardziej komfortowe, zdrowsze warunki pracy. Do tego dochodzi brak odpadów, co pozwala wygenerować oszczędności z tytułu ich utylizacji oraz chronić środowisko naturalne.

www.baumit.com

www.facebook.com/BaumitPolska

www.instagram.com/baumit.polska