Bostik Academy, czyli NOWOCZESNE CENTRUM WIEDZY dla profesjonalistów z rynku budowlanego.

Rozpoczynamy sezon urlopowy, z nieba leje się żar, a większość z nas myśli o wypoczynku na plaży, w górach lub nad jeziorem. Mimo wakacyjnego rozluźnienia chcemy Wam przypomnieć o bogatej ofercie edukacyjnej Bostik. Jako globalny lider w produkcji wysokiej jakości produktów do klejenia i uszczelniania dbamy o innowacyjność i dostępność produktów, a także szeroko pojętą edukację naszych partnerów, dystrybutorów i wykonawców.

Centrum Szkoleniowe Bostik Academy stanowi ważną inicjatywę edukacyjną, w ramach której oferujemy rozbudowany zestaw różnorodnych programów obejmujących spotkania bezpośrednie, kursy online, webinary czy prezentacje naszego Mobilnego Centrum Szkoleniowego Bostik Truck. Wystarczy wejść na stronę Bostik Academy, by osobiście przekonać się o mnogości dostępnych opcji. Każdy, kto chce poszerzyć zakres swojej wiedzy, a także lepiej poznać produkty Bostik, znajdzie tutaj coś dla siebie. Szkolenia online lub osobiste w ramach Bostik Academy to możliwość dogłębnego poznania wszystkich zalet naszych produktów, zdobycia informacji o najnowszych metodach aplikacji, światowych trendach, czy normach branżowych dotyczących chemii budowlanej. Wiedza prosto od ekspertów Bostik znakomicie buduje i poszerza kompetencje specjalistów z branży remontowo-budowlanej. Na stronie Bostik Academy oprócz szkoleń znajdziecie także przydatne materiały i informacje, m.in.:

  • Karty techniczne,
  • Karty charakterystyki,
  • Prezentacje produktowe,
  • Filmy i materiały instruktażowe,
  • Odpowiedzi na wszystkie najczęściej zadawane pytania,
  • Kontakt do pomocy technicznej.

W miesiącach wiosennych i letnich szczególnie dużą popularnością cieszy się Bostik Truck. Po rezerwacji terminu nasz zespół przyjeżdża w wybrane miejsce, by tam przeprowadzić kompleksowe szkolenia obejmujące praktyczne pokazy prezentacje produktowe. To doskonały pomysł na uatrakcyjnienie imprez, pikników budowlanych czy promocji w markecie.

Pamiętajcie, lepsze rezultaty osiąga się dzięki wiedzy, dlatego gorąco zachęcamy wszystkich profesjonalistów z branży budowlanej do zapoznania się z naszą ofertą edukacyjną. Do zobaczenia w Bostik Academy:

https://www.bostik.com/poland/pl/bostik-academy/

https://www.bostik.com/poland/pl/

https://diy.bostik.com/pl-PL

www.facebook.com/bostikpolska

Bostik jest wiodącym, globalnym producentem chemii budowlanej, specjalizującym się w opracowywaniu i wytwarzaniu innowacyjnych rozwiązań do klejenia i uszczelniania. Firma zatrudnia obecnie ponad 6000 osób w 49 krajach na 5 kontynentach. Dostarcza zróżnicowane produkty zarówno dla klientów indywidualnych, jak i odbiorców biznesowych z branż m.in. budowlanej i przemysłowej. Od momentu powstania w 1889 roku, firma opatentowała ponad 9000 technologii. Obecnie kontynuuje rozwój jako część Grupy Arkema – światowego lidera w dziedzinie chemii specjalistycznej i materiałów o wysokiej wydajności.