CUBUS – TANIE OGRODZENIE

Nowoczesne ogrodzenie to ogrodzenie modułowe. Prostota wykonania i szybkość realizacji łączą się w nich z bogatą kolorystyką i różnymi formami wykończenia powierzchni. Również tanie ogrodzenie może być wyrazem dobrego smaku. 

Ogrodzenie CUBUS oparte jest o trzy różnej wielkości prostopadłościenne bloczki. Do każdego z modułów przypisane są odpowiadające im daszki. O łatwości wykonania ogrodzenia decydują moduły, czyli gotowe do złożenia elementy. Gwarantuje to szybkość realizacji i pewność efektu końcowego. Potrzebna jest jedynie ława fundamentowa i zbrojenie pionowe w miejscu stawianych słupków. Bloczki można łączyć symetrycznie lub podobnie do układu cegieł w murze. 

Nowoczesne ogrodzenie CUBUS to linie pionowe i poziome, które harmonijnie wpasowują się tak w architekturę nowoczesną jak i tradycyjną. Dopełnia je kolorystyka. Tradycyjna: szary, grafit i mokka. Albo fantazyjne melanże: kasztanowy, stalowy i muszlowy.

Ogrodzenie modułowe jest rozwiązaniem tanim, a dostępne barwy pozwolą dopasować się tak do otoczenia jak i indywidualnych gustów. Świetny efekt wizualny łączy się z prostotą montażu i szybkością realizacji. 

Nowoczesne ogrodzenie modułowe CUBUS – elementy:

Bloczki o wymiarach: 36x36x20cm; 50x20x20cm; 25x20x20cm
Daszki o wymiarach: 36x36x5cm; 50x20x5cm; 25x20x5cm 

Wykończenie: gładkie 

Kolorystyka: szary, grafit i mokka; kasztanowy, stalowy i muszlowy

Producent: Buszrem