Dni otwarte Odnawialnych Źródeł Energii w sklepie Bricomana na ul. Połczyńskiej

W dniach 25-26 czerwca sklep Bricoman w Warszawie przy ul. Połczyńskiej 121/125 zaprasza instalatorów oraz inwestorów na dni otwarte poświęcone Odnawialnym Źródłom Energii (OZE). Klienci będą mieli możliwość dowiedzieć się więcej o OZE i zaplanować swoje systemy klimatyzacji, rekuperacji, pomp ciepła i fotowoltaiki.

Podczas dni otwartych zorganizowane zostaną prezentacje rozwiązań OZE oraz spotkania z ekspertami i montażystami współpracującymi z Bricomanem. Prezentowane będą m.in. systemy klimatyzacji Heyko, rekuperacji Neovent i Forvent, pompy ciepła Haier oraz systemy instalacji fotowoltaicznych. Każdy klient będzie mógł zasięgnąć informacji jakie produkty są najlepiej dopasowane do jego indywidualnych potrzeb oraz będzie miał możliwość umówienia się na spotkanie w celu wyliczenia kosztów instalacji jaką będzie zainteresowany.
Podczas dni otwartych organizowane będą specjalne akcje promocyjne na wybrane kategorie produktów OZE. O szczegóły zachęcamy dowiadywać się u pracowników Bricomana.

Bricoman to sieć sklepów oferująca materiały budowlane i remontowe dla profesjonalistów oraz klientów indywidualnych, w której można znaleźć ponad 30 tys. produktów niezbędnych do remontu i budowy. Klienci Bricomana to przede wszystkim fachowcy, tj. firmy ogólnobudowlane, wykonawcy, specjaliści, którzy budowaniem i remontowaniem zajmują się zawodowo, jak i klienci indywidualni, którzy budują, remontują lub wykańczają swój dom czy mieszkanie. Bricoman posiada również rozszerzoną ofertę dla kanału HoReCa i obiektów publicznych. W ofercie Bricoman można znaleźć produkty wiodących marek, bogatą gamę produktów profesjonalnych, a wszystko w atrakcyjnych, hurtowych cenach. Więcej informacji można znaleźć na stronie www.bricoman.pl.