Drewnochron w „Polowaniu na ogród”

Drewnochron został partnerem 9 sezonu programu telewizyjnego „Polowanie na ogród”. Produkty tej marki będą wykorzystywane do dekoracji i ochrony drewnianych elementów w ogrodach, które trafią pod opiekę prowadzącego program Dominika Strzelca. Premierowy odcinek wiosennej serii, w której po raz kolejny znany projektant ogrodów dokona spektakularnych metamorfoz zaniedbanych przydomowych przestrzeni, będzie można zobaczyć na antenie TVN Style już w sobotę, 4 marca, o godz. 15.20.

O uroku ogrodu decydują nie tylko rośliny, ale także meble i obiekty małej architektury, które wpływają na jego funkcjonalność i pomagają tworzyć niezwykły klimat. W tej roli szczególnie efektownie sprawdza się drewno. By jednak mogło ono zachować swoje piękno i trwałość ma lata, musi być odpowiednio zabezpieczone. Wie o tym doskonale profesjonalna ekipa Dominika Strzelca, która podczas nowej serii przemian ogrodowych sięgnie po sprawdzone produkty do ochrony i dekoracji drewna marki Drewnochron.

Prezentowane wiosną odcinki będą skarbnicą nowych inspiracji na zaskakujące przemiany ogrodowe, które – jak udowodni Dominik Strzelec ze swoją niezawodną drużyną – można przeprowadzić nawet w trzy dni i przy ograniczonym budżecie. „Polowanie na ogród” będzie jak zawsze okazją do dobrej zabawy nie tylko dla miłośników ogrodnictwa, a także źródłem wielu cennych porad, jak przeprowadzić prace wokół domu, by móc cieszyć się nową estetyką ogrodu i zyskać wymarzone miejsce do relaksu na świeżym powietrzu.

Premierowe odcinki nowej serii programu „Polowanie na ogród” będą emitowane na antenie TVN Style w soboty od 4 marca o godz.15.20 oraz od 12 marca w niedziele o godz. 10.25 na stacji HGTV.

Więcej na temat produktów do impregnacji drewna można znaleźć na stronie https://drewnochron.pl/produkty

***

DREWNOCHRON to wiodąca polska marka produktów przeznaczonych do ochrony i dekoracji drewna.  Obejmuje szerokie portfolio preparatów o cenionej jakości, takich jak impregnaty, lakiery, lakierobejce czy oleje, które pozwalają na skuteczne zabezpieczenie elementów drewnianych wewnątrz i wokół domu
z zapewnieniem wysokich walorów estetycznych pomalowanych powierzchni.

Dostępna na polskim rynku od ponad 35 lat rodzina produktów Drewnochron jest systematycznie rozwijana
z uwzględnieniem aktualnych technologii i trendów. Marka Drewnochron należy do koncernu PPG.

Więcej informacji na temat marki znajduje się na stronie www.drewnochron.pl