DRUTEX na targach w Las Vegas

DRUTEX ostatnie trzy dni lutego spędzi w Stanach Zjednoczonych na targach NAHB International Builders Show w Las Vegas. Po KLIMAHOUSE Bolzano we Włoszech i R+T Stuttgart w Niemczech jest to już dla firmy trzecia impreza wystawiennicza w tym roku.

Targi budowalne NAHB IBS w Las Vegas są największą tego typu imprezą na rynku amerykańskim. Odbędą się w dniach 27-29 lutego. Swoje produkty zaprezentuje ponad 1300 producentów i dostawców związanych z branżą budowlaną.

DRUTEX, jeden z liderów stolarki okienno-drzwiowej w Europie, na stoisku liczącym ponad 270 m2 przedstawi klientom szereg energooszczędnych modeli okien, drzwi, rolet i żaluzji fasadowych.

NAHB IBS w Las Vegas są dla nas okazją do zaprezentowania autorskich modeli okien i drzwi, które podbiły rynki europejskie i cieszą się rosnącą popularnością także w USA. Oferowana przez nas stolarka okienno-drzwiowa wyróżnia się wysoką jakością – którą potwierdzają również certyfikaty wymagane na rynku amerykańskim – designem oraz możliwością pełnej personalizacji – mówi Paweł Jereczek, dyrektor ds. handlowych w firmie DRUTEX.

Stolarkę firmy DRUTEX można spotkać w prestiżowych realizacjach w USA, m.in. w hotelach Hilton, Hyatt, Holiday Inn czy Sheraton.

Po zakończonych targach w Las Vegas DRUTEX w dniach 19-22 marca zawita do Norymbergii na Fensterbau Frontale.

***

DRUTEX to marka o znaczeniu i zasięgu globalnym. Eksportuje swoje wyroby do ponad 40 krajów na całym świecie, a sprzedaż zagraniczna to 80 procent łącznych obrotów. DRUTEX blisko cztery dekady temu założył Leszek Gierszewski i wciąż kieruje firmą, konsekwentnie ją rozwijając. Sprzedaż dynamicznie rośnie w Europie i poza nią, m.in. w Stanach Zjednoczonych, Kanadzie, Australii czy Nowej Zelandii. Codziennie w halach o łącznej powierzchni ponad 11 hektarów powstaje do siedmiu tysięcy okien. Produkowane są na miejscu od A do Z. Każde okno czy drzwi powstają na indywidualne zamówienie, dla konkretnego Klienta. Nic nie jest produkowane do magazynu, na zapas. Czas realizacji indywidualnego zamówienia na stolarkę PVC na terenie Europy wynosi do 7 dni, a aluminiową do 14. DRUTEX dysponuje własną flotą kilkuset nowoczesnych pojazdów.