Ekonomiczny sposób na renowację dachu z Tikkurila Master Solution

 Wymiana dachu to niezwykle kosztowna i czasochłonna inwestycja. Dlatego trudno się dziwić, że właściciele nieruchomości oczekują od wykonawców alternatywnych i skutecznych rozwiązań, które pozwolą uniknąć tego wymagającego i skomplikowanego procesu. Dzięki wyspecjalizowanym produktom z serii Tikkurila Master Solution fachowcy są w stanie kompleksowo, za rozsądną cenę i w krótkim czasie zabezpieczyć oraz odświeżyć pokrycia dachowe i zadbać o nienaganny wygląd budynku.


Efektowny i zadbany dach to ozdoba domu i element podnoszący jego wartość. Jednak jako najbardziej odsłonięty fragment budynku, jest też wyjątkowo narażony na niekorzystne działanie czynników zewnętrznych. By zachował swą estetykę i funkcjonalność na dłużej, wymaga więc skutecznej i długotrwałej ochrony przed deszczem, śniegiem czy negatywnym wpływem promieni słonecznych. Z serią Tikkurila Master Solution ekipy wykonawcze już w kilka dni mogą przedłużyć żywotność różnych rodzajów dachów i nadać im nowe życie, nie narażając właścicieli nieruchomości na wysokie koszty, które musieliby ponieść w razie wymiany pokrycia dachowego.  

171130640

Tikkurila Master Solution to kompleksowe portfolio wodorozcieńczalnych produktów wysokiej jakości, które zapewniają profesjonalną ochronę od A do Z i konserwację dachów betonowych, metalowych, a także pokryć wykonanych z gontów lub pap bitumicznych. Asortyment obejmuje produkty do fizycznego i antybiologicznego czyszczenia powierzchni, a także podkłady, preparaty zabezpieczające przed rdzą i produkty nawierzchniowe umożliwiające renowację dachu w wybranym kolorze i stopniu połysku. 

Więcej na temat produktów do renowacji pokryć dachowych dla profesjonalistów znajduje się na stronie: https://tikkurila.pl/dla-profesjonalistow/tikkurila-master-solution.

***

TIKKURILA to międzynarodowa marka wysokiej jakości produktów przeznaczonych do malowania, dekoracji i ochrony różnego rodzaju powierzchni zarówno na zewnątrz, jak i wewnątrz pomieszczeń. W ofercie posiada szeroką gamę farb, impregnatów czy emalii dla klientów indywidualnych, a także profesjonalistów oraz powłoki i rozwiązania przemysłowe. Tikkurila wiele uwagi poświęca bezpieczeństwu wytwarzanych przez siebie wyrobów, stąd też produkty tej marki są przyjazne dla użytkowników i środowiska naturalnego. Przy wykorzystaniu nowoczesnych technologii, Tikkurila opracowała jeden z najbardziej zaawansowanych na rynku systemów barwienia farb – AVATINT. Umożliwia on pigmentację produktów na ponad 13 tys. odcieni, dzięki czemu można przygotować aranżację przestrzeni według indywidualnych upodobań kolorystycznych i preferencji klientów. Dodatkowo doskonałe parametry użytkowe wyrobów Tikkurila zapewniają pomalowanym powierzchniom piękne i trwałe wykończenie.

Produkty Tikkurila dostępne są w sprzedaży w około 40 krajach od ponad 150 lat. Firma powstała w 1862 r. w Finlandii, na polskim rynku pojawiła się w 1998 roku. Obecnie jest częścią koncernu PPG.

Więcej informacji na temat marki dostępnych jest na stronie www.tikkurila.pl.