Hörmann Konsumenckim Liderem Jakości 2022

„Mamy powód do dumy! Po raz kolejny klienci wysoko ocenili nasze produkty i obdarzyli nas swoim zaufaniem” stwierdził Prezes Hörmann Polska Krzysztof Horała po ogłoszeniu wyników ogólnopolskiego programu Konsumencki Lider Jakości 2022. W XI edycji tego programu firma Hörmann otrzymała I miejsce w kategorii „Bramy garażowe” oraz wyróżnienie w kategorii „Drzwi zewnętrzne/wejściowe”.

fot. Brama segmentowa z powierzchnią Duragrain – biały olejowany dąb

„Bardzo cieszą nas oba wyróżnienia, szczególnie dlatego, że oddają realne opinie konsumentów o naszych produktach. Są wyrazem uznania dla pracy i inwencji naszych ekspertów, którzy wsłuchując się w głosy z rynku starają się zaspokoić najbardziej wysublimowane potrzeby klientów, oferując produkty trwałe, funkcjonalne i o wyjątkowych walorach estetycznych. Nasze bramy garażowe od wielu lat uzyskują najwyższe oceny w tym plebiscycie a drzwi zewnętrzne z roku na rok pną się w rankingu, uzyskując coraz wyższe oceny użytkowników” – kontynuował K. Horała.

fot. Drzwi ThermoSafe z powierzchnią Decoral

„Marka godna zaufania, posiada najlepsze technologie, jest najbardziej innowacyjna, to marka przyszłościowa, bramy dobrej jakości” – w taki sposób uczestnicy badania opisywali produkty oraz samą markę Hörmann. Według organizatorów celem badania jest wyłonienie Liderów Jakości produktów i usług dostępnych na rynku polskim. W badaniu gromadzone są opinie aktywnych konsumentów. W tym roku próba badawcza wynosiła 16 705 osób.

Unikatowe wzory bram

W ofercie bram garażowych firmy Hörmann na szczególną uwagę zasługują bramy serii Duragrain. Za sprawą innowacyjnej technologii druku, która umożliwia nanoszenie bezpośrednio na płytę bramy różnych wzorów z fotograficzną wiernością, możemy zaoferować cały pakiet 25 unikatowych propozycji wykończenia. Dzięki tej metodzie bramy garażowe bardzo wiernie imitują naturalny wygląd i charakter rozmaitych szlachetnych materiałów, które do złudzenia przypominają np. beton, zardzewiałą stal, bambus i inne najróżniejsze gatunki drewna,
jak np. spalony dąb, czy drewno tekowe. Ostatnio paleta wzorów drewnopodobnych została powiększona o nową propozycję – MaltOak. Technologia Duragrain daje także możliwość samodzielnego zaprojektowania niepowtarzalnej i wyjątkowej bramy. Taka – zaaranżowana według własnego pomysłu – brama to unikat.

W strukturze łupka

Strukturyzowane powierzchnie bram od lat cieszą się popularnością. Powodem jest nie tylko ich ciekawy wygląd, ale także wytrzymałość i łatwa pielęgnacja. Niewielkie zarysowania są bowiem na nich mniej widoczne niż na gładkich powierzchniach. Te wszystkie zalety posiada modna powierzchnia Slategrain z tłoczoną strukturą łupka. Dzięki niej brama, stanowić może ciekawy architektoniczny akcent. Brama z powierzchnią Slategrain to także dobry wybór dla inwestorów szukających niedrogich, a efektownych rozwiązań. Powierzchnia Slategrain w garażowych bramach segmentowych dostępna jest w 16 kolorach preferowanych oraz w dowolnym kolorze z palety RAL.

Decoral znaczy elegancko

Drugą serią produktów docenionych przez konsumentów są drzwi zewnętrzne. Firma Hörmann ciągle je udoskonala i wprowadza nowe rozwiązania a konsumenci coraz wyżej je oceniają. W mijającym roku wprowadziła na rynek drzwi ThermoSafe z powierzchnią Decoral. 18 modnych wzorów w połączeniu z pięcioma rodzajami oryginalnej powierzchni tworzy wyjątkowy efekt. Niezwykłej elegancji nadaje drzwiom profil ramy oraz uchwyt zewnętrzny w kolorze głębokiej czerni. Czy takie mogą być wymarzone drzwi? Na to pytanie każdy musi odpowiedzieć samodzielnie.

Te i inne rozwiązania można przetestować odwiedzając naszą stronę internetową www.hormann.pl i przy pomocy konfiguratora dokonać wyboru najlepiej dopasowanych drzwi i bramy do własnego domu.

Hörmann Polska / Tekst PEM