Kolejny sklep Bricomarché na mapie Polski

Sieć Bricomarché kontynuuje ekspansję i otwiera 12. punkt w woj. podkarpackim. Nowa placówka funkcjonuje od 31 stycznia br. (środa), jest pierwszym sklepem sieci supermarketów „dom i ogród” w Łańcucie i drugim należącym do Wojciecha Lisa, przedsiębiorcy Grupy Muszkieterów.

Sieć Bricomarché umacnia swoją pozycję na rynku DIY i otwiera kolejny sklep w województwie podkarpackim, w miejscowości Łańcut. Sklep jest drugim punktem należącym do przedsiębiorcy Wojciecha Lisa, który od 2013 r. prowadzi z sukcesem Bricomarché w Przeworsku. Dzięki unikatowemu modelowi biznesowemu Grupy Muszkieterów, angażującemu niezależnych polskich przedsiębiorców w struktury centralne, franczyzobiorca pełni też ważne funkcje w ramach Grupy na terenie regionu.

Nowo otwarte Bricomarché w Łańcucie posiada 2750 mkw. powierzchni handlowej, 500 mkw. ogrodu zewnętrznego i 150 mkw. wiaty budowlanej. Szeroka oferta sklepu obejmuje 24 tys. referencji z działów takich jak: ogród, dekoracje, artykuły budowlane czy sprzęt i akcesoria pszczelarskie, a także rośliny od lokalnych dostawców. Ponadto, na miejscu klienci mogą skorzystać z dodatkowych usług takich jak: transport zakupionych produktów pod wskazany adres, transport HDS, tj. za pomocą pojazdu ciężarowego z zainstalowanym dźwigiem, dzięki któremu można rozładować przewożony ładunek, cięcie drewna czy wycięcie otworu w zlewozmywaku na życzenie. Mają także możliwość zamówienia artykułów drogą internetową i odebrania ich w placówce w ciągu 2 godzin od złożenia zamówienia, w specjalnie wyznaczonym miejscu w obrębie sklepu, bez konieczności stania w kolejce.

Do dyspozycji klientów nowego lokalu Bricomarché jest 65 miejsc parkingowych, a w placówce do obsługi kupujących zatrudniono 24 osoby.

– Dzięki prowadzeniu sklepu Bricomarché w Przeworsku mam świadomość, jakie korzyści dla lokalnej społeczności niesie obecność sieci w okolicy. To nie tylko nowe miejsca pracy, szeroka oferta produktowa dla mieszkańców, ale także dodatkowe wpływy z podatków przyspieszających rozwój lokalnej gospodarki. Podczas mojej ponad 10-letniej współpracy z Grupą Muszkieterów wielokrotnie przekonałem się, że jako przedsiębiorca mogę w pełni ufać sieci w zakresie współdzielenia się wiedzą, poszukiwania nowych rozwiązań logistycznych, marketingowych czy sprzedażowych. Każdemu przedsiębiorcy życzę tak sprawdzonego i niezawodnego partnera biznesowego – mówi Wojciech Lis, właściciel sklepu Bricomarché w Łańcucie.

W dniu otwarcia, 31 stycznia br. (środa) na klientów czeka szereg atrakcji, między innymi liczne konkursy z nagrodami, zarówno dla dzieci, jak i dorosłych.

Praktyczne informacje na temat sklepu Bricomarché w Łańcucie:

  • Data otwarcia: 31 stycznia 2024 r. (środa)
  • Adres sklepu: ul. Podzwierzyniec 1C, 37-100 Łańcut
  • Godziny otwarcia: od 31.01 do 31.03, od poniedziałku do soboty, godz. 07:00-20:00,

od 01.04 do 31.08, od poniedziałku do soboty, godz. 07:00-21:00

  • Akceptowane formy płatności: gotówka, karta płatnicza, płatność ratalna, bony, karty Sodexo