KOSTKA LANTA – MINIMALIZM W ARCHITEKTURZE

Minimalistyczna kostka brukowa, proste – geometryczne kształty, stonowana kolorystyka nawierzchni, kostka bez fazy. Witajcie w harmonijnym świecie minimalizmu w architekturze. Witajcie w świecie kostki Lanta.

Minimalizm w architekturze harmonijnie kształtuje przestrzeń przydomową i miejską. Z zasady nie dominuje ale dopełnia najpiękniejsze elementy otoczenia. Szanuje swoje sąsiedztwo, dlatego skutecznie opiera się zmiennym modom.

Minimalistyczna kostka brukowa powinna być podstawą do tworzenia harmonijnego rysunku nawierzchni. Lanta to kwadrat i dwa różnej wielkości prostokąty. Spore wymiary pozwalają na tworzenie harmonijnego rysunku nawierzchni. Z Lantą monotonne linie równoległe można zastąpić dynamicznym układem typu „tetris”. Bezfazowa kostka brukowa jest synonimem nawierzchni gładkiej i komfortowej w użytkowaniu. Delikatnie zarysowane fugi płyt Lanta to praktyczny wymiar minimalizmu w architekturze. Szarości, grafity i beże dopełniają barwne melanże. Stonowana kolorystyka nawierzchni dopasowuje się do różnego otoczenia i sąsiadującej architektury.

Kostka/płyta LANTA, producent Buszrem

Wymiary: 29,7 x 29,7 mm; 29,7 x 44,7 mm; 29,7 x 59,7 mm; grubość: 6 mm

Kolorystyka: (gładkie) szary, grafit; (color-mix) kasztanowy, stalowy, muszlowy; (płukana) jasnoszary, grafitowy, mleczny