KOSTKA (PŁYTA) ELBA

Kostki Elba łączą w sobie minimalistyczną prostotę ze stonowaną i harmonijną kolorystyką. 

Przy oszczędnych środkach wyrazu geometryczna Elba swoją estetykę kształtuję prostymi liniami. Przeznaczona na ścieżki dla ruchu pieszego podkreśla to co najlepsze i najważniejsze w sąsiadującej z nią architekturze i otoczeniu. Duży wymiar elementu (20 x 40 cm) umożliwia łatwe dopasowanie się do otoczenia, architektury i własnych gustów. Łatwo wkomponuje się w naturalne elementy zieleni i przydomowego ogrodu. 

Elba jest impregnowana fabrycznie (System Czystej Nawierzchni SCN). Hydrofobowy dodatek aplikowany podczas produkcji do górnej warstwy kostki zwiększa jej odporność na zabrudzenia. 

Pole dla wyobraźni daje proponowana kolorystyka. Elba w wersji podstawowej jest szara lub grafitowa – proste i eleganckie barwy jednoznacznie kojarzą się z architekturą nowoczesną. Dostępne są również barwne melanże. Color-mix to nieprzypadkowy rozkład barw. Kolory układają się liniowo, co podobne jest do wybarwienia na płytach ciętych z naturalnej skały. Kasztanowy nawiązuje do ciepłych barwy jesiennych liści. Stalowy to mieszanka odcieni grafitu i szarości. Muszlowy jest mieszanką delikatnych szarości i ciepłych odcieni piasku. 

ELBA

kostka/płyta gładka 

Wymiary: prostokąt 20 x 10 cm; grubość 4 cm 

Kolorystyka: szary, grafit; color-mix – kasztanowy, stalowy, muszlowy

Producent: Buszrem