Najwięksi producenci, najlepsi fachowcy, uznane autorytety z branży pokryć dachowych. DACH FORUM już 14 i 15 stycznia w Targach Kielce

DACH FORUM to wydarzenie skierowane do przedstawicieli branży dekarskiej, blacharskiej i ciesielskiej. Mistrzowie w swoim fachu prezentują praktyczną wiedzę, najnowsze rozwiązania technologiczne i nowoczesny sprzęt. Strefa prelekcji, w której swoje wystąpienia mają największe autorytety w branży, dostarcza wartościowych informacji i ciekawych inspiracji z zakresu projektowania i montażu pokryć dachowych. Wydarzeniu towarzyszy również konkurs DACH MASTERS, w którym uczestnicy kilku kategorii rywalizują o atrakcyjne nagrody warte kilkadziesiąt tysięcy złotych.

Dach nad głową kluczem do sukcesu!

Pierwsza edycja DACH FORUM zakończyła się ogromnym sukcesem, a obecność m.in. takich firm jak: Blachy Pruszyński, Milwaukee, CB S.A. Krismar, Budmat, Windex, Jouanel, B.PRO, Velux, czy Fakro podkreśliła jej rangę. W nadchodzącej edycji również nie zabraknie znanych marek, grona fachowców i branżowych autorytetów, najnowocześniejszych technologii oraz światowych producentów sprzętu. Dach Forum to miejsce, w którym spotykają się mistrzowie dekarstwa, blacharstwa i ciesielstwa, a towarzyszące wydarzeniu warsztaty i prelekcje gromadzą liczne grono odbiorców.

„Rynek inwestycji w Polsce rozwija się w dość szybkim tempie i jest duże zapotrzebowanie na fachowców i narzędzia. Dach Forum jest miejscem, w którym spotykają się ludzie branży pokryć dachowych, dlatego warto pojawić się w Targach Kielce i nawiązać współpracę” – mówi Michał Sadko z Akademii Ciesielstwa.

Nowoczesny sprzęt i nowe możliwości!

Branżowe spotkanie to także okazja do zaprezentowania i zapoznania się z nowościami na rynku maszyn i narzędzi wykorzystywanych do budowy dachów. Swój udział zapowiedzieli już najwięksi producenci, najlepsi fachowcy i uznane autorytety z branży pokryć dachowych.

„Za nami wszystkimi trudny okres wywołany pandemią, ale tegoroczne wydarzenia targowe zwiastują powrót do najlepszych lat sprzed jej rozpoczęcia, a nawet je przebijają. Warto zatem wskoczyć na właściwe tory i po okresie chwilowego przestoju powrócić do bezpośrednich spotkań, które są właściwą drogą do sukcesu” – mówi dr Andrzej Mochoń prezes zarządu Targów Kielce, zapraszając do udziału w wydarzeniu.

II edycja targów Dach Forum odbędzie się już 14 i 15 stycznia 2023 w Targach Kielce. Wszystkie szczegóły dostępne na stronie www.dachforum.pl