WIŚNIOWSKI Home Inclusive™ na targach BATIMAT 2022  

Organizatorzy szacują, że targi BATIMAT odwiedziło w tym roku 250 000 gości. Z myślą o nich firma WIŚNIOWSKI zaprezentowała dziesiątki innowacyjnych rozwiązań dla bram, okien, drzwi i ogrodzeń. To odpowiedź na myśl przewodnią wydarzenia, czyli budownictwo przyszłości, a więc działania w idei zrównoważonego rozwoju, realizowane z troski o środowisko, a co za tym idzie o jakość życia kolejnych pokoleń. 

Home Inclusive™ znaczy all inclusive

Klient odwiedzający stoisko WIŚNIOWSKI mógł poczuć się jak w 5-gwiazdkowym hotelu. Wszystko za sprawą systemu Home Inclusive™, komplementarnej oferty, która odpowiada hotelowej idei all inclusive. Firma WIŚNIOWSKI to jeden z niewielu producentów w Europie, który oprócz bram, okien i drzwi, może wyposażyć inwestora również w dopasowane do stolarki otworowej – ogrodzenie.

Pośród 1300 wystawców na targach BATIMAT wyróżnił nas niewątpliwie pełny range produktów z PVC, aluminium i stali. Niezwykłą popularnością cieszyły się solidne stalowe drzwi Jansen Janisol oraz niemal bezgłośna brama garażowa PRIME Black Edition. Klienci odwiedzjący nasze stoisko za każdym razem byli zdziwieni, gdy siedząc przy stoliku obok bramy PRIME orientowali się, że zamknięta przestrzeń nagle zostaje otwarta. To jeden z dowodów na to, jak cicho działają bramy garażowe WIŚNIOWSKI – mówi Dariusz Saferna, dyrektor zarządzający grupą produktową stolarka stalowa, aluminiowa i PVC w firmie WIŚNIOWSKI.

Akcja Renowacja! 

Odpowiadając na potrzeby inwestorów odwiedzających targi BATIMAT, firma WIŚNIOWSKI zaprezentowała na swoim stoisku szereg rozwiązań renowacyjnych dla bram, okien, rolet i drzwi.

Rynek Europy Zachodniej od lat wyznacza standardy bram, okien i drzwi tworzonych z myślą o renowacji. Odpowiedzialne plany zagospodarowania przestrzennego we Francji nie pozwalają na krótkowzroczne podejmowanie nowych inwestycji, niekorespondujących z tradycyjną europejską architekturą. Trend renowacyjny wpisuje się jednocześnie w ekologiczne postulaty inicjatywy Nowy Europejski Bauhaus – komentuje Elżbieta Tokarz, dyrektor sprzedaży eksportowej na rynek francuski w firmie WIŚNIOWSKI.

Premiera nowych produktów WIŚNIOWSKI

W czasie targów BATIMAT miała miejsce premiera nowych produktów marki WIŚNIOWSKI: drzwi przesuwnych Modern Slide, okien ECOFUTURAL i nowego wzoru drzwi CREO.

 

Aluminiowe drzwi przesuwne Modern Slide to ultralekki produkt o szerokich możliwościach konstrukcyjnych. Zaprezentowana w Paryżu wersja “galandage” pozwala na niemal całkowite ukrycie skrzydła przesuwnego w ścianie budynku.

Okna ECOFUTURAL HIDE charakteryzują się zgrabną i dyskretną estetyką. Skrzydło ukryte w aluminiowo-szklanej zabudowie jest rozwiązaniem, w którym elementy otwierane i stałe od strony zewnętrznej wyglądają identycznie.

Nowy wzór drzwi CREO w kolorze deep green z podświetlanym pochwytem wpuszczanym to aranżacja odpowiadająca inspirowanej naturą wystawie marki WIŚNIOWSKI, która… z natury łączy to, co najlepsze.

https://www.wisniowski.pl/